INFORMACJA O PRZYJĘCIACH DO KOMISU I KUPNIE WÓZKÓW

OBECNIE w KOMISIE w sprzedaży m.in. (używane i nowe):
obecnie w sprzedaży komisowej
Cena
Opis
ostatnia aktualizacja: 29 września 2014 (aktualizacji strony dokonujemy raz w tygodniu, prosimy o potwierdzanie dostępności przedmiotów )
W BuBu MOŻNA JUŻ PŁACIĆ KARTĄ
na miejscu akceptujemy wszystkie popularne karty płatnicze i kredytowe: VISA MASTERCARD MAESTRO i inne.

BuBu - największy wybór
i tak już od 20 lat...
małyWIELKI sklep

PONIŻEJ TYLKO NIeWIELKA część naszej OFERTY
sprawdź porównaj i przyjedź do nas :-)
Stan przedmiotów prezentowanych na naszej stronie jest opisany w sposób rzetelny i uczciwy; wady, o ile występują - są wymienione. Opis (foto) odzwierciedla stan faktyczny. Fotografie nie są ściągane ze stron producenta (robimy je sami), zawsze dotyczą omawianych egzemplarzy. Większość sprzętów z oferty jest w stanie bardzo dobrym (idealnym) - bo TYLKO takie wyszukujemy dla Państwa. Stawiamy na jakość sprzedawanych przedmiotów, zwracając uwagę na także na ich estetykę.
Nasza ocena techniczna(opis) przedmiotu nie jest wyssana z palca - wynika z 20 lat doświadczenia w handlu używanymi sprzętami dziecięcymi.{wiemy co sprawdzać i jak oceniać stan techniczny - nie umkną mam szczegóły na które zwykle nie zwracają uwagi laicy}
Fabrycznie nowe przedmioty to artykuły zdobyte przez nas w promocyjnych cenach, (np. końcówki serii), zawsze pełnowartościowe
.
FOTO-ZDJĘCIA
Stanowią naszą własność, robimy je sami - ich wykorzystywanie przez osoby nieupoważnione będzie KAŻDORAZOWO zgłaszane do organów ścigania!! To przestępstwo.
SKALA STANU TECHNICZNEGO:
NOWY - fabrycznie nowy
IDEALNY - KOMISOWY - prawie nie do odróżnienia od nowego.
B. DOBRY - używany bardzo krótko i rzadko.
DOBRY - Sprawny technicznie, bez uszkodzeń: dziur... Przedmiot nosi ślady użytkowania, ale jest w pełni sprawny.
Wózek wielofunkcyjny
 MAXIMUS
 + fotelik samochodowy kolorM20
Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
990zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

Model wózka terenowego , niezwykle wytrzymały, zwrotny, prosty w obsłudze. Duże pompowane, łożyskowane koła, przednie skrętne - z blokadą do jazdy na wprost . Regulacja kąta nachylenia rączki. Możliwość dostosowania systemu amortyzacji do rodzaju podłoża .( bardziej miękkie zawieszenie lub bardziej twarde)

  Uchwyt do prowadzenia obity ekologiczna skórą.z regulacja kata nachylenia .

Wózek wyróżnia się od innych modeli niezwykle dużą gondolą. ( długość gondolki mierzona wewnątrz to 82cm x 39 szerokośćx 23cm wysokość)..Duże zadaszenie  chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi . Wewnątrz bawełniana wyściółka , materacyk , podnoszone plecki. W gondoli wygodny uchwyt do przenoszenia. 

Cicho składana budka (aby nie obudzić śpiącego maluszka), specjalny okap daszka chroniacy przed słońcem. Gondola z mozliwością bujania - posiada specjalne płozy .. Spacerówka jest przewidziana rówież dla tych dzieci, które wyrośnięte ponad przecietność mają trudności ze zmieszczeniem się w tradycyjnej spacerówce. 

Wzmocniona konstrukcja pozwoli też na przewożenie dziecka cięższego i większego . Możliwość mocowania spacerówki w obu kierunkach jazdy . Posiada czterostopniową regulację oparcia, regulowany, ofoliowany podnóżek, szelki pięciopunktowe, barierkę zabezpieczającą , własne zadaszenie, przykrycie na nóżki . Długość spacerówki mierzona wewnątrz 95cm x 35 cm szerokość . 

W zestawie pojemna torba na akcesoria, folia p/deszczowa , moskitiera oraz fotelik samochodowy 0-11kg z zadaszeniem, wkładką niemowlęcą , przykryciem na nózki , łącznikami do mocowania na stelażu wózka jako mini gondolka.Wymiary po złożeniu samego stelaża ; długość 83 cmx wysokość 33cm x szerokość 63 cm Waga stelaża z kołami 11kg , waga gondolki 7 kg , waga spacerówki 6,5 kg .

Wysoka jakość - niska cena .Wyprzedaż modelu!!!!

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł.
Możliwosć dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł.

Wózek wielofunkcyjny
 Tutek
Grander
+ fotelik samochodowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
870zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Lekki , aluminiowy stelaż , wielkie , pompowane koła , przednie skrętne z blokadami do jazdy na wprost .Awangardowy stelaż zwraca uwagę . Pojemny kosz na zakupy z zakrywką . Uchwyt do prowadzenia obiy ekologiczną skórką .  Gondola z podnoszonymi pleckami wewnątrz .Specjalny okap przy zaadszeniu i szczelne przykrycie na chłodniejsze dni . Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy , z rozkładanym oparciem do spania, regulowanym podnóżkiem, szelkami pięciopunktowymi, barierką zabezpieczającą , dużym zadaszeniem , przykryciem na nóżki .W zestawie torba na akcesoria, folia p/deszczowa, moskitiera oraz fotelik samochodowy 0-11 kg wraz z łącznikami do mocowania foelika na stelażu wózka .Fotelik posiada włąsne zadaszenie, przykrycie na nóżki i wkładkę niemowlęcą .Waga wózka  to tylko 12 kg . Gondola o wymiarach wewnątrz  74cm x 37 cm .Stelaż po  złożeniu wraz z kołami ; 90cm x 58 cm x37 cm .  Stan idealny , wózek nie posiada zarysowań , brakujących elementów, wyblaknietych części. Tapicerka czysta i bez uszkodzeń.Tapicerka w ciemno - granatowej kolorysyce , gondola wewnątrz w szarym odcieniu .  Wózek posiada ważną gwarancję , instrukcję  (  zakupiony 21.03.2013 r )
W przypadku sprzedaży wysyłkwej prosimy doliczyć 50zł lub wysyłka za pobraniem 60zł
Fotelik samochodowy
 Rumba Pro
15-36 kg
isofix
Nowy
kolor czerwony
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
240zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik z mocowaniem Isofix lub tradycyjnie pasem samochodowym . Bardzo wygodny fotelik z przyjazną,  miękką tapicerką . Posiada regulację wysokości , możliwość odchylenia do spania, rozszerzane boki co jest niezwykle cenne w okresie zarówno intensywnego wzrostu jak i w sezonie jesień - zima gdy dziecko ubrane w grubą kurtkę usiłuje pomieścic się w foteliku. Rozkładany na podkładkę - podwyższenie dla starszego dziecka . Artykuł nowy w promocyjnej cenie.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł( wpłata na konto )  Wysyłka za pobraniem 35zł  
Fotelik samochodowy Graco  0-13 kg + wkładka kaczuszka
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
160zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik , nosidełko , bujadełko .Porządna konstrukcja , trwała tkanina. Fotelik posiada zadaszenie i wkładkę pod główkę ( nieużywaną ) w kształcie kaczuszki .Stan b.dobry.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł

Fotelik samochodowy Salsa Supra 9-36 kg
Nowy
kolor czarny
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
 340zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik tzw.rosnący. To bezpieczny fotelik oraz  ekonomiczny zakup- to jeden fotelik do samego końca etapu wożenia w foteliku  . .Przewidziany dla trzech grup wagowych . Posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją długości i wysokości , zagłówek chroniący przed uderzeniami , duże poduszki boczne które chronia podczas kolizji bocznej , wkładki redukcyjne dla młodszych dzieci , regulowane oparcie do spania. Bardzo, bardzo  miękki. Tapicerka przyjemna w dotyku , zdejmowana do prania . Certyfikat ECE R44/04. Teraz bardzo atrakcyjna cena - do wyczerpania zapasów.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł.Wysyłka za pobraniem 25zł
Fotelik samochodowy Salsa Supra 9-36 kg
Nowy
kolor  szary 
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
340zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik tzw.rosnący. To bezpieczny fotelik ioraz ekonomiczny zakup  jeden fotelik do samego końca etapu wożenia w foteliku . .Przewidziany dla trzech grup wagowych . Posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją długości i wysokości , zagłówek chroniący przed uderzeniami , duże poduszki boczne które chronia podczas kolizji bocznej , wkładki redukcyjne dla młodszych dzieci , regulowane oparcie do spania. Bardzo, bardzo  miękki. Tapicerka przyjemna w dotyku , zdjmowana do prania . Certyfikat ECE R44/04. Teraz bardzo atrakcyjna cena - do wyczerpania zapasów.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł.Wysyłka za pobraniem 25zł
Wózek wielofunkcyjny Zippy + fortelik samochodowy
Nowy
kolor szary-jeans( na zamówienie )
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
 1240zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Najnowszy model wózka polskiego producenta. Aluminiowy stelaż z pompowanymi kołami . Przednie zwrotne , blokowane do jazdy na wprost . Charakterystyczną cecha modeli wyprodukowanych przez  firmę Seka jest niezwykle miękkie , sprężynowe zawieszenie .Z łatwościa pokona nierówności, wysokie krawężniki , piach , błoto a  podróżujące w nim dziecko będzie czuło sie w nim komfortowo. Dla rodzica równie ważne jest aby wózek był zwrotny , nieskomplikowany i aby nie trzeba go było "pchać " na siłę a ten  wózek po prostu  prowadzi się sam . Regulowany kat rączki do prowadzenia , uchwyt obity ekologiczną skórką . Gondolka przepięknie wykonana, spód  z tworzywa , z wygodnym uchwytem do przenoszenia , wewnątrz z miękką jasną otulającą tkaniną ,z  materacykiem. Zadaszenie posiada specjalny okap , mocno zaciągany , który to dodatkowo chroni przed niekorzysnymi warunkami atmosferycznymi ,  wentylowany tył budki i szczelne przykrycie , którym w razie niepogody możemy okryć przód gondolki .   Podnoszone plecki wewnątrz - regulujemy pokrętłem od spodu gondolki . Szybki sposób mocowania poszczególnych elementów - dwoma przyciskami .Spacerówka c mocowaniem w obu kierunkach jazdy .
Posiada regulowane oparcie także do pozycji na leżąco, regulowany długi podnóżek, szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający, duże  zadaszenie ze zdejmowanym tyłem na okres letni, włąsne przykrcie na nóżki   W zestawie folia p/deszczowa, moskitierka, torba na akcesoria ( duża i pojemna ), łączniki do mocowania fotelika na stelażu wózka  oraz fotelik samochodowy 0-11 kg . Fotelik posiada własne zadaszenie , wkładkę , przykrycie . Parametry: 
 Wymiary gondoli wewnątrz 77cm x 38cm . Wózek rozłożony ; szerokość wraz z kołami 59cm x dlugość 100cm , waga gondoli wraz ze stelażem 12kg!!!!!To jak na duzy wózek jest on bardzo lekki  Waga wkładu spacerowego 4,4 , waga zestawu ze spacerówką  12,6  .Stelaż po złożeniu ; 90x 59 x40 ( wraz z kołami) , 80cm x 53cm x24cm ( po zdjęciu kół )  . Produkt polski - wysokiej jakości .

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł . Na terenie Łodzi możliwość dowiezienia za opłatą 10 zł .
Fotelik samochodowy Dumbo 0-13 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
100zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik , nosidełko , jako leżaczek do bujania w domu . Posiada wkładkę niemowlęcą , zadaszenie oraz przykrycie na nózki .Stan dobry. Ładny żywy kolor tapicerki .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15 zł. Wysyłka za pobraniem 25zł .

Fotelik samochodowy
 Maxi Cosi
Cabrio Fix
0-13 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
160zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Nosidełko z wygodnym uchwytem do przenoszenia, bujadełko w domu , fotelik w samochodzie. .Posiada własne zadaszenie , wkładkę niemowlęcą .Możliwość mocowania na niektórych modelach wóżków wielofunkcyjnych .Granatowa tapicerka bez uszkodzeń . Fotelik w ładnym stanie , w bardzo korzystnej cenie  .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15 zł lub wysyłka za pobraniem 25zł .
Łóżeczko turystyczne
Quatro Safari
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
120zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Składane i rozkładane jednym ruchem ręki . Po rozłożeniu o wymiarach 120x60cm .Posiada otwierany bok z jednej strony i kółka do łatwiejszego przesuwania łóżeczka wraz z dzieckiem .W zestawie materacyk turystyczny i turystyczna torba .Stan idealny .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15 zł lub wysyłka za pobraniem 25zł .
Wózek wielofunkcyjny
MUTSY
Transporter
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
640zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Bardzo dobry wózek , który prowadzi się z przyjemnością bez wysiłku .  Mocna konstrukcja  a zarazem lekki aluminiowy stelaż , bardzo dobrze składany do małej postaci - polecamy dla  użykowników z małym bagaznikiem . Koła przednie skrętne z blokadami do jazdy na wprost ., wykonane  z bardzo lekkiej a zarazem wytrzymałej pianki .  Proste mocowanie poszczególnych  elementów Uchwyt do prowadzenia z regulacja wysokosći ( 76 cm - 106 cm ) , obity pianką . .Gondolka ze sztywnym uchwyem do przenoszenia wraz z dzieckiem, materacyk wewnatrz i cicho składane zadaszenie .Spacerówka mocowana przodem do kierunku jazdy , z płynnie regulowanym  oparciem do spania , regulowanym podnóżkiem, szelkami pieciopunktowymi , barierką zabezpieczającą .W zestawie folia p/ deszczczowa , super gruby oryginalny śpiwór do spacerówki oraz adaptery do mocowania fotelika  samochodowego Maxi Cosi  na stelażu wózka .Wózek zlożony ; 74x64x34, wózek rozlożony 79 x 65x110cm , wymiary siedziska 33cmx40x48 , wymiary gondoli 75 x33x17 średnica kól  29 cm i 23 cm , waga stelaża 7,7 kg , waga stelaża bez kól 4,8 kg .Stan b.dobry . Bardzo ładna ciemno szaro-grafitowa z połyskiem   kolorystyka  tapicerki .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 40zł. Wysyłka za pobraniem 50zł
Karuzela do łóżeczka
 Fisher Price
 Ocean Wonders
120zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Dziecko może zrelaksować  się słuchając muzyki Bacha, Mozarta a także kojących dźwięków morza.  Karuzelka roztacza delikatne,  światło w łóżeczku- 3 tryby muzyczne urozmaicą czas spędzony z karuzelą, - w trybie ciągłym zabawka odtwarza muzykę nawet przez 18 minut, - Sterowanie pilotem zapewni komfort obsługi, - funkcja lampki nocnej, - innowacyjny sposób mocowania do łóżeczka zapewnia łatwy i stabilny montaż, - kiedy dziecko podrośnie można przeobrzić  karuzelę w odtwarzacz muzyczny z funkcją doświetlania. Karuzela zasilana jest bateriami  Baterie  w zestawie .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15 zł lub wysyłka za pobraniem 25zł .
Fotelik samochodowy Peg Perego  0-13 kg + baza isofix

Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
640zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Fotelik samochodowy włoskiej firmy ,zarazem nosidło i bujadełko . Wysokiej klasy z wysokimi notowaniami w  samochodowych testach zderzeniowych . Posiada wlasne zadaszenie , wkładkę niemowlęcą .Wytrzymała tapicerka odporna na zmechacenia .W zestawie baza , która ułatwia wpinanie i mocowanie fotelika w samochodzie .Baza posiada regulację wysokości przez co w zainstalowanym foteliku zmienia się dodatkowo kąt położenia ( bardziej  leżaca pozycja ) . Możliwość mocowania fotelika samochodowego bez użycia bazy za pomocą pasa samochodowego , przy użyciu bazy za pomocą pasa samochodowego oraz przy uzyciu złączy isofix .Możliwość mocowania fotelika na wózkach Peg Perego . Stan idealny .Piękna tapicerka w ciekawym kolorze.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł.lub wysyłka  kurierska za pobraniem 30zł
Wózek spacerowy Shape
Art.Nowy 
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
270zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

Spacerówka składana w tzw.parasolkę .Lekka i trwała. Najnowsza kolorystyka 2013roku. Posiada regulowane oparcie do pozycji zupełnie na leżąco, regulowany podnóżek, szelki pieciopunktowe, sztywną barierkę w całości odpinaną , przykrycie na nóżki .Przednie koła skrętne z wygodnymi blokadami do jazdy na wprost .Amortyzacja kół przednich i tylnych . Parametry ; siedzisko 43/31/38, waga 7 kg , wózek złożony 23/27/97.

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15 zł. Wysyłka za pobraniem 25 zł .
Możliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł


Wózek spacerowy
VIP
NIEUŻYWANY
purpurowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
240zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Obszerna spacerówka z regulowanym oparciem do pozycji zupełnie na leżąco , regulowanym podnóżkiem, z dwustronną tapicerką , z wygodnymi dwiema tackami - jedna dla rodzica , druga dla dziecka , trójstopniowa regulacja kata oparcia , b.duży , pojemny kosz na zakupy i duże zadaszenie ze specjalnym okapem .Wygodny mechanizm składania w rączce oraz nastawne , przednie koła z blokadami . czynia ten wózek doskonałym pojazdem z przeznaczeniem dla dziecka już od 6 miesiąca . Sprawdzi się w każdym terenie . W zestawie folia p/ deszczowa i przykrycie na nóżki . Parametry ; wymiary wózka zlożonego ; 86cm x 54x41, wymairy wózka rozlożonego 90x54 x102, wymiary wewnętrzne siedziska 20 cm głębokość x 30 cm wysokość  x 44cm szerokość , waga wózka 10,5 kg Wózek posiada ważną gwarancję .

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25 zł
Wózek spacerowy
VIP
NIEUŻYWANY
fiolet-szary
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
240zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Obszerna spacerówka z regulowanym oparciem do pozycji zupełnie na leżąco , regulowanym podnóżkiem, z dwustronną tapicerką , z wygodnymi dwiema tackami - jedna dla rodzica , druga dla dziecka , trójstopniowa regulacja kata oparcia , b.duży , pojemny kosz na zakupy i duże zadaszenie ze specjalnym okapem .Wygodny mechanizm składania w rączce oraz nastawne , przednie koła z blokadami . czynia ten wózek doskonałym pojazdem z przeznaczeniem dla dziecka już od 6 miesiąca . Sprawdzi się w każdym terenie . W zestawie folia p/ deszczowa i przykrycie na nóżki . Parametry ; wymiary wózka zlożonego ; 86cm x 54x41, wymairy wózka rozlożonego 90x54 x102, wymiary wewnętrzne siedziska 20 cm głębokość x 30 cm wysokość  x 44cm szerokość , waga wózka 10,5 kg Wózek posiada ważną gwarancję .

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25 zł
Wózek głęboko-spacerowy
 Graco Tour Lux
+ wkład nosidełko + fotelik samochodowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
   490zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Sprytny wózek z wieloma możliwościami. Na bazie spacerówki rozkładanej do pozycji zupełnie na płasko - wkład nosidło z usztywnieniem , z materiałowymi uchwytami do przenoszenia. Wkład pełni funkcję gondoli. Możliwość przełożenia zadaszenia w wózku  w aki sposób że  dziecko podróżuje przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Duża spacerówka z wygodna regulacją oparcia, regulowanym podnóżkiem, szelkami  pięciopunktowymi , półeczką z przodu . Bardzo duży kosz na zakupy z łatwym dostępem , specjalnie obniżany gdy chcemy zapakować większe zakupy .Koła duże , przednie skrętne . Koła z tworzywa . Bardzo ładna i przyjemna w dotyku tapicerka . W zestawie śpiworek , przykrycie na nózki, oryginalna , gruba folia p/deszczowa i fotelik samochodowy 0-13 kg z wkładką niemowlęcą i zadaszeniem. Fotelik mozna mocować na wózku jako mini gondolka .
Wózek składany jedną ręką .Stan dobry .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 40zł.lub wysyłka  kurierska za pobraniem 50zł

Fotelik samochodowy
 Maxi Cosi
Cabrio Fix
 
0-13 kg +folia
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
270zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych fotelików w swojej klasie wagowej.Atestowany i testowany z wysokimi notami zderzeniowymi .Chetnie wybierany ze względu na mozliwość mocowania na niektórych modelach wózków.Odznacza  się również dużą wygodą dla dziecka i dobrze wyprofiowanym wnętrzem ..Wkładka niemwlęca , wraz z poduszeczką wypłycającą , zadaszenie i oryginalna folia p/deszczowa w pokrowcu ochronnym w zestawie.Stan idealny ..
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł.lub wysyłka  kurierska za pobraniem 25zł

Fotelik samochodowy
 Maxi Cosi
Cabrio Fix 0-13 kg +folia
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
270zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych fotelików w swojej klasie wagowej.Atestowany i testowany z wysokimi notami zderzeniowymi .Chetnie wybierany ze względu na mozliwość mocowania na niektórych modelach wózków.Odznacza  się również dużą wygodą dla dziecka i dobrze wyprofiowanym wnętrzem ..Wkładka niemwlęca , wraz z poduszeczką wypłycającą , zadaszenie i oryginalna folia p/deszczowa w pokrowcu ochronnym w zestawie.Stan idealny .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł.lub wysyłka  kurierska za pobraniem 25zł

śpiwór  wełna
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
80zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Wielofunkcyjny śpiwór do wózka i fotelika samochodowego .Nie powoduje alergii, z atestowanych materiałów .Skład na zewnatrz poliester , wewnątrz  wełna .Posiada wejście na szelki , co umożliwia łatwe umocowanie śpiwora w wózku lub foteliku .Wypełnienie i wykończenie śpiwora mają bardzo dobre właściwości izolacyjne , są lekkie, puszyste , nieodkształcalne , nie tracą swoich parametrów podczas uzytkowania .śpiwór rośnie wraz z dzieckiem ( dopinany dół dla straszego dziecka ) Wymiary śpwora 83cmx 45 cm w wersji krótszej oraz 106 cm x45 cm w wersji przedłużonej.Stan idealny .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł
Wózek spacerowy
Joker
NIEUŻYWANY
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
150zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Wózek spacerowy tzw.parasolka .Super lekka i składany  jednym ruchem do transportu. Posiada lekko odchylane oparcie do tyły, barierkę zabezpieczającą . Wszystkie koła z lekkiej pianki , przednie skrene z blokadami do jazdy na wprost . Amortyzacja wszyskich kół .Waga wózka 6,5 kg .Wózek po złożeniu ; 114cm x28 cm x 29 cm Wózek posiada gwarancję.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł.lub wysyłka  kurierska za pobraniem 25zł
Fotelik samochodowy
 Maxi Cosi
Cabrio 0-13 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
120zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Fotelik samochodowy Maxi Cosi Cabrio 0-13 kg
w ładnym granatowym kolorze.Bardzo niska cena wynika z braku oryginalnej wkładki niemowlęcej - jest dodana szara z polskiego fotela.Brak zadaszenia.Stan ogólnie dobry.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15 zł. Wysyłka  za pobraniem 25zł

Fotelik samochodowy
 Maxi Cosi
Priori XP
 9-18 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
240zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Fotelik samochodowy Maxi Cosi Priori Xp
to jeden z bezpieczniejszych fotelików .Posiada regulowane oparcie do spania . Wnętrze jest ak wyprofilowane aby zapewnić pełna wygodę i bezpieczeństwo dziecku. Porządna , mocna konstrukcja ze specjalnym napinaczem pasa samochodowego. Mocowanie przodem do kierunku jazdy, za pomoca pasa samochodowego. Orygnalna tapicerka .Stan b.dobry- nie posiada uszkodzeń i ubytków tapicerki. 
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20 zł. Wysyłka  za pobraniem 30zł
Fotelik samochodowy
 Nania 0-18 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
40zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Fotelik samochodowy z mocowaniem przodem lub tyłem do kierunku jzdy. Posiada regulowane oparcie .Fotelik bezwypadkowy  , kompletny . Tapicerka cała  , lekko sprana. Posiada małą wkładke pod główkę .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15 zł. Wysyłka  za pobraniem 25zł
Fotelik samochodowy
 Sena 0-18 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
60zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

Fotelik samochodowy Sena 0-18 kg z regulowanym oparciem .Mocowanie przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
Posiada regulowane oparcie do spania .Stan dobry . Tapicerka cała , bez ubytków i uszkodzeń ,niewyblaknięta , czysta .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15 zł. Wysyłka  za pobraniem 25zł
Wózek spacerowy
Baby Design Travel 
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
160zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Spacerówka składana w tzw.parasolkę. Posiada regulowane oparcie do spania , do pozycji zupełnie na leżąco , regulowany podnóżek, szelki pieciopunktowe, barierkę zabezpieczającą , przykrycie na nóżki . Koła przednie skretne , blokowane do jazdy na wprost . Waga spacerówki 8,9 kg .Wysokość oparcia 45 cm , głębokość siedziska 25 cm, szerokość siedziska 33 cm .Wózek po zlożeniu ; 37cm x 53cm x 94cm.Stan dobry.Ładna ,czysta tapicerka bez uszkodzeń. W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25 zł

Wózek głęboko-spacerowy
 + wkład nosidełko.
Fotelik samochodowy Gratis
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
220zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Wózek wielofunkcyjny na dużych , pompowanych  kołach, przednie skrętne z blokadami do jazdy na wprost.Na podłożu spacerówki - usztywniany wkład nosidełko .Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy.
Wózek mechanicznie sprawny , spacerówka ma wypłowiałe boki i zadaszenie. W zestawie folia p/desczczowa.Fotelik samochodowy 0-10 kg gratis.
Wózek spacerowy
VIP
NIEUŻYWANY
czerwień
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
240zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Obszerna spacerówka z regulowanym oparciem do pozycji zupełnie na leżąco , regulowanym podnóżkiem, z dwustronną tapicerką , z wygodnymi dwiema tackami - jedna dla rodzica , druga dla dziecka , trójstopniowa regulacja kata oparcia , b.duży , pojemny kosz na zakupy i duże zadaszenie ze specjalnym okapem .Wygodny mechanizm składania w rączce oraz nastawne , przednie koła z blokadami . czynia ten wózek doskonałym pojazdem z przeznaczeniem dla dziecka już od 6 miesiąca . Sprawdzi się w każdym terenie . W zestawie folia p/ deszczowa i przykrycie na nóżki . Parametry ; wymiary wózka zlożonego ; 86cm x 54x41, wymairy wózka rozlożonego 90x54 x102, wymiary wewnętrzne siedziska 20 cm głębokość x 30 cm wysokość  x 44cm szerokość , waga wózka 10,5 kg Wózek posiada ważną gwarancję .

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25 zł
Wózek wielofunkcyjny
 X-lander Xa
+ fotelik samochodowy Maxi Cosi
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
1070zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Najbardziej popularny i doceniony przez użytkowników model firmy X-lander .Stelaż aluminiowy , wyposażony w duże i pompowane koła , przednie skrętne z blokadami do jazdy na wprost .
 Rączka z regulacją kąta nachylenia , dla pełnego komfortu i wygody obity ekologiczną,  czarną skórką .
Gondolka  z łatwym i szybkim mocowaniem w kolorystyce ocean - ładnym niebieskim ., z doczepianą saszetką na drobiazgi . Spacerówka z mocowaniem przodem do kierunku jazdy.  Obszerna z oparciem płynnie rozkładanym do spania. Wewnątrz błękitna duża wkładka wypełniająca - materacyk. Dziecko ubrane w okresie zimowym w gruby kombinezon bedzie czuło się w tej spacerówce  swobodnie .
 Została  ona tak zaprojektowana aby mniejsze dziecko czuło się w niej przytulnie a z kolei większe i starsze nie było skrępowane zbyt małą powierzchnią .
Z regulowanym podnóżkiem , szelkami  pięciopunktowymi wraz z naramiennikami,  obustronną ,miękką  wkładką wyściełającą  , pałączkiem  zabezpieczającym.  Duże zadaszenie z odpinanym tyłem na lato  , oraz przedłużaną budą na chłodniejsze dni. W zestawie również folia p/deszczowa, pompka, moskitiera oraz fantastyczny, przedłużany śpiwór w kolorystyce spacerówki  oraz fotelik samochodowy Maxi Cosi Citi 0-13 kg , z wkładką niemowlęcą , zadaszeniem .Możliwość mocowania fotelika na stelażu wózka jako mini gondolka .


Parametry; wielkośc gondoli mierzona wewnątrz 75cm długość x 34cm szerokość x 22 głębokość. Spacerówka wysokość oparcia 50cm, długość siedziska wraz z podnóżkiem. 38cm
Stan  b.dobry . Wózek czysty , bez  uszkodzeń , brakujących części , gotowy do jazdy , z instrukcją

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł
Huśtawka samobujajaca- leżaczek
  Fisher Price  Deluxe Along Swing
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
180zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Zabawa,  relaks, praktyczny mebel ułatwiający opiekę i chwila spokoju dla rodziców
Huśtawka jest składana do niewielkich rozmiarów.
Posiada biodrowy pas, który chroni dziecko przed wypadnięciem.
 8 prędkości automatycznego bujania
6 melodyjek (kołysanki) uspokająi relaksują dziecko.
Dziecko korzystając z huśtawki rozwija zmysł wzroku, słuchu i dotyku.
Światełka i melodyjki mogą być aktywowane przez Rodzica lub przez malucha (gdy pociągnie za sympatyczne zabawki
- a są nimi 2 wiszące grzechotki oraz jedna w kieszonce umieszczonej na pasie biodrowym)


Poszycie siedzonka jest z bezpiecznego , niealergicznego materiału, który można prać w 30 st. C.


Dla dzieci o wadze do 9 kg.
Zasilana bateriami - R14 x 4 (w zestawie).Stan idealny , zachowane oryginalne pudełko. W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. lub wysyłka za pobraniem 25zł 
Gondola z możliwością instalowania w samochodzie
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
180zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Gondola Hauck Carcocoon Traxx  0-10 kg  z możliwością instalacji na wózku Hauck  jak i przewożenia w samochodzie  w pozycji na leżąco . Posiada atest , zapięcia wewnętrze dla dziecka jak i mocowania do pasa samochodowego .Wewnatrz materacyk, przykrycie na nózki , parktyczny , sztywny uchwyt . Długość gondoli mierzonej wewnątrz 74cm x 34cm szerokość x 19 cm wysokość . Stan idealny
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł lub wysyłka kurierska  za pobraniem 25 zł

Fotelik samochodowy
 Maxi Cosi Cabrio Fix 0-13 kg
160zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych fotelików w swojej klasie wagowej.Atestowany i testowany z wysokimi notami zderzeniowymi .Chetnie wybierany ze względu na mozliwość mocowania na niektórych modelach wózków.Odznacza  się również dużą wygodą dla dziecka i dobrze wyprofiowanym wnętrzem .Wkładka niemwlęca , wraz z poduszeczką wypłycającą , zadaszenie
Stan b.dobry .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł.lub wysyłka  kurierska za pobraniem 25zł
Fotelik samochodowy Rumba 15-36 kg
nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
220zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Bardzo wygodny fotelik z przyjazną miękką tapicerką . Posiada regulację wysokości , możliwośc odchylenia do spania, rozszerzane boki co jest niezwykle cenne w okresie zarówno intensywnego wzrostu jak i w sezonie jesień - zima gdy dziecko ubrane w gruba kurtkę usiłuje pomieścic się w foteliku. Rozkładany na podkładkę - podwyższenie dla starszego dziecka
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł lub pobranie 30zł.
Fotelik samochodowy Rumba 15-36 kg
Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
220zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Bardzo wygodny fotelik z przyjazną miękką tapicerką . Posiada regulację wysokości , możliwośc odchylenia do spania, rozszerzane boki co jest niezwykle cenne w okresie zarówno intensywnego wzrostu jak i w sezonie jesień - zima gdy dziecko ubrane w gruba kurtkę usiłuje pomieścic się w foteliku. Rozkładany na podkładkę - podwyższenie dla starszego dziecka
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł lub pobranie 30zł.
Fotelik samochodowy Coneco
15-36 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
160zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik z przeznaczeniem dla dziecka od ok.4 roku życia do 12 lat. Posiada regulowane oparcie z możliwością zmiany oparcia do spania , regulację na wysokość co pozwala na odpowiednie dopasowanie fotelika do wzrostu dziecka .Rozkładany na podkładkę - podwyższenie dla starszaka. Stan b.dobry . W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł lub wysyłka za pobraniem 30zł

Wózek wielofunkcyjny
Quinny
+ fotelik samochodowy
Maxi Cosi

Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
640zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Trójkołowy wózek dla nowoczesnych rodziców. Aluminiowy lekki stelaż z teleskopowo wysuwaną rączką na odpowiednią wysokość . Duże , pompowane koła , przednie koło  skrętne z blokadą  do jazdy na wprost. Centralny hamulec  tylnych kół oraz specjalny ręczny  - stworzony dla biegających wraz z wózkiem . Wysoko osadzona gondola , przepięknie wykonana , z miłym , przytulnym wnętrzem, słoneczną tapicerka wewnątrz i materacykiem . Spacerówka z mocowaniem przodem do kierunku jazdy , duża , obszerna , z płynnie regulowanym oparciem do spania , wlasnym zadaszeniem , regulowanym podnóżkiem, szelkami pieciopunktowymi . W zestawie oryginalna folia p/ deszczowa  oraz fotelik samochodowy Maxi Cosi  Citi 0-13 kg  z wkładką niemowlęcą , zadaszeniem , możliwością mocowania na stelażu wózka jako mini gondolka ( nie potrzebne  są dodatkowe adaptery ).Stelaż składany do małych rozmiarów , z szybkim wypinaniem kól .Wózek w b.ładnym stanie , czysty , gotowy do jazdy. Niewielkie otarcia  i zatysowania na rączce wózka w okolicy logo .Wózek rozłożony 106cm x 65 cm x 102 cm, siedzisko  o wymiarach  36 cm x21 cm , wysokość oparcia 46 cm , wózek zlożony 83x53x34.
W przypadku sprzedazy wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł lub wysyłka za  pobraniem 60zł
Krzesełko do karmienia
Corrado

Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
130zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Krzesełko do karmienia z regulacją wysokości i regulacją oparcia.
Posiada szelki pięciopunktowe, blat i niebieska tackę , koszyk na zabawki lub drobiazgi z tyłu oparcia , specjalny trzon wychodzący od blatu aby jeszcze mocniej zabezpieczyć dziecko .Stan b.dobry.Siedzisko ceratowo-gabkowe , ładne bez uszkodzeń, dziur i wyblaknięć .Kołeczka z jednej strony - dla łątwiejszego przesuwania wraz z dzieckiem .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł.Wysyłka za pobraniem 30zł
Fotelik samochodowy
Sena 0-18 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
60zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik z rozkładanym oparciem do spania .Mocowanie w samochodzie przodem lub tyłem do kierunku jazdy .Stan dobry. W przypadku sprzedaży wysyłkowej  prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł
Krzesełko do karmienia
Mambo
 niebieskie
Nowe
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
254zł
promocja Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Jest to ciekawa i niedroga propzycja bezpiecznego krzesełka .  Dla dziecka od 6 miesiąca . Gąbkowo-ceratowa tapicerka z dodatkową materiałową wkładką .Krzesełko z  regulacją wysokości regulowanym oparciem  w trzech pozycjach  oraz  nowość ! z regulowanym podnóżkiem pod danym kątem jak i regulacją  podnózka na  wysokość. Szelki pięciopunktowe i specjalny trzon wychodzący od blatu dla dodatkowego zabezpieczenia .Zdejmowany i regulowany blat i tacka . Koszyk na drobiazgi , zabawki , kółeczka i stopery .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł lub wysyłka za pobraniem 30zł
Krzesełko do karmienia
Mambo
beż
Nowe
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
254zł
promocja Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

 Jest to ciekawa i niedroga propzycja bezpiecznego krzesełka .  Dla dziecka od 6 miesiąca . Gąbkowo-ceratowa tapicerka z dodatkową materiałową wkładką .Krzesełko z  regulacją wysokości regulowanym oparciem  w trzech pozycjach  oraz  nowość ! z regulowanym podnóżkiem pod danym kątem jak i regulacją  podnózka na  wysokość. Szelki pięciopunktowe i specjalny trzon wychodzący od blatu dla dodatkowego zabezpieczenia .Zdejmowany i regulowany blat i tacka . Koszyk na drobiazgi , zabawki , kółeczka i stopery .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł lub wysyłka za pobraniem 30zł
Krzesełko do karmienia
Mambo
 zielone
Nowe
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
254zł
chwilowo brak
dostawa w drodze
Jest to ciekawa i niedroga propzycja bezpiecznego krzesełka .  Dla dziecka od 6 miesiąca . Gąbkowo-ceratowa tapicerka z dodatkową materiałową wkładką .Krzesełko z  regulacją wysokości regulowanym oparciem  w trzech pozycjach  oraz  nowość ! z regulowanym podnóżkiem pod danym kątem jak i regulacją  podnózka na  wysokość. Szelki pięciopunktowe i specjalny trzon wychodzący od blatu dla dodatkowego zabezpieczenia .Zdejmowany i regulowany blat i tacka . Koszyk na drobiazgi , zabawki , kółeczka i stopery .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł lub wysyłka za pobraniem 30zł
Fotelik samochodowy Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« 60zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Fotelik , nosidełko , bujadłko z wkłądką niemowlęcą , zadaszeniem i przykryciem na nóżki .Stan dobry.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł lub wysyłka pobraniowa 25zł
Pchacz- jeżdzik Fisher Price
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
45zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Zabawka - samochodzik z grajacymi elementami , możliwość przekształcenia w samochodzik - pchacz. Stan dobry.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł
Wózek wielofunkcyjny BabyActive Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« 350zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Duży wózek na b.dużych i pompowanych kołach ( o średnicy 28 cm ) , o miękkim zawieszeniu na specjalnych wahaczach
Znakomity do jazdy w terenie . .Duża i obszerna gondola  wspaniale sprawdzi się w okresie jesienno - zimowym .Gondolka z materacem , długość materacyka  76cm .Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy z regulowanym oparciem do pozycji do spania , regulowanym podnóżkiem , szelkami , własnym zadaszeniem .Wymiary spacerówki ; siedzisko długości 42cm  wraz z podnóżkiem, wysokość oparcia 49 cm , szerokość 34 cm . W zestawie folia p/desczczowa , torba na akcesoria .Stan dobry.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 30zł lub wysyłka za pobraniem 40zł

Wózek wielofunkcyjny
 Carlo + fotelik
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
430zł Zaletą tego wózka jest jego niezwykłe zawieszenie , mięciutkie na sprężynach .Komfortowa jazda po wybojach i wertepach, nierównej drodze , przy podjeżdzaniu pod krawężniki .Gondola posiada podnoszone plecki i łatwy sposób mocowania , zdejmowania ze stelaża.Wewnątrz gondolki podnoszone plecki. Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy z własnym zadaszeniem, przykryciem na nóżki , szelkami pięciopunktowymi, barierką zabezpieczającą ,
regulowanym podnóżkiem , regulowanym oparciem w kilku pozycjach w tym zupełnie na płasko do spania .W zestawie torba na akcesoria , fotelik samochodowy 0-11 kg z własnym zadaszeniem , przykryciem na nóżki i wkładką niemowlęcą  .Fotelik mozna mocować na stelażu wózka .Stan ogólny dobry- lekko porysowany stelaż , spacerówka używana sporadycznie , gondola używana  ,  mechanicznie b.dobry . Wózek czysty
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł.Wysyłka za pobraniem 60zł

Wózek spacerowy
 Kochi
typu parasolka

Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
120zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Lekka spacerówka składana do niewielkich rozmiarów. Z lekko regulowanym oparciem .Złożona o wymiarach 113cmx 30cm Stan dobry.

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł
Leżaczek
Fisher Price
Deluxe Pink
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
140zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

 Niezastąpiona pomoc dla rodzica i świetna zabawa dla malucha.
Śliczny różowy leżaczek z słodkimi zabawkami w kształcie motylków. Z wibracjami - na baterie ( w zestawie ) z wesołymi dżwiękami i odgłosami natury . Głośność efektów dzwiekowych można regulować.
Dla pełnego bezpieczeństwa szelki
Przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni narodzin do wagi 12 kg
 
Pokrowiec  b.miły w dotyku , wykonany z antyalergicznego materiału oczywiście można prać w 30 stopniach w pralce.
Leżaczek czysty , sprawny w stanie idealnym.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł

Wózek spacerowy
 Esprit 
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
140zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Spacerówka typu parasolka , po złożeniu stoi bez podparcia. Duże zadaszenie , ochroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi .Regulowane oparcie do pozycji do spania , regulowany podnóżek, szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający . Koła przednie skrętne z blokadami do jazdy na wprost . Stan dobry ( lekko porysowany stelaż od składania wózka ) , tapicerka b.ładna  ,  czysta . Wymiary wózka wewnątrz ; długość 82cm x 36 cm szerokość siedziska , szerokość oparcia plecków 32 cm, wózek po złożeniu  94cm x 37 cm x35 cm . W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł lub wysyłka za pobraniem 30zł
Zabawka -
podstawa tańca z misiem
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
80zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Tą zabawkę pokochają szczególnie dziewczynki uzdolnione muzycznie . Miś tańczy w rytm rockendrolla , czaczy, samby, muzki klasycznej    Piosenki  i zwroty w wersji angielskiej .Z podstawą do tańczenia w rytm muzyki z ergonomicznymi uchwytami naokoło . Zabawka na baterie ( w zestawie ) z przeznaczeniem dla dziecka od 9 miesiaca . Wysokość zabawki 66cm . Stan b.dobry.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł lub wysyłka za pobraniem 25zł
Wózek wielofunkcyjny
Bebe Confort Loola
+fotelik samochodowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
690zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Lekki , kompaktowy wózek ,  proste mocowanie poszczególnych elementów .Mały rozmiar , duża wygoda .Wózek łatwy do manewrowania w szczególności w mieście .Zmieści się do małej windy , z  łatwością  złożymy go do transportu , zmieści się w każdym bagażniku .Aluminiowy stelaż składany jednym ruchem do postaci tzw.parasolki,mechanizm znajduje się na uchwytach rączek , które moga być przesuwane na dogodna pozycję ,  koła podgumowane , wytrzymałe .Za pomocą przycisku znajdujacego się na stelażu wózka , bez konieczności schylania się możemy szybko wybrać odpowiednią opcję kól - koła zablokowane do jazdy na wprost , koła obrotowe .Wózek po złożeniu 26 cm x 35 x 95
 Dzięki systemowi Modulo Clip połączenie ramy stelaża Loola z gondolą Windoo lub fotelikiem Creatis.fix jest bardzo proste i nie wymaga dodatkowych adapterów. Gondola Windoo specjalnie wyprofiowana z hypoalergicznym  materacykiem i  specjalnymi szelkami . Można ją używać jako koszyczek Mojżesza, łóżeczko samochodowe lub jako głęboki wózek, zawsze daje dziecku najlepszą ochronę .Można ją wszędzie ze soba zabrać
Możliwość przewożenia dziecka w gondoli w samochodzie w pozycji leżącej ( po dokupieniu samochodowego systemu bezpieczeństwa  do mocowania gondoli w samochodzie ). Długość gondoli  mierzona wewnątrz 72cm x 30cm
Odpowiednio wentylowana na okres letni , zabezpieczona na okres zimowy .Możliwość bujania w gondoli , specjalne , sztywne chowane uchwyty pomocne przy przenoszeniu gondolki . Spacerówka z mocowaniem  przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Posiada regulowane oparcie do pozycji do spania, własne szelki pieciopunktowe , pałączek zabezpieczający , własne zadaszenie .
W zestawie fotelik samochodowy Creatis 0-13 kg , specjalnie wyprofilowany , z regulowaną wkładką wewnątrz, zadaszeniem .W zestawie również folie p/ deszczowe , super fantastyczny, oryginalny  śpiwór do spacerówki , ocieplany na okres zimowy ..Długość śpiworka 80cm x szerokość 49cm . Stan dobry .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł
Fotelik samochodowy
Maxi Cosi Priori Fix
9-18 kg 
isofix
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
500zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik Priori Fix  przeznaczony dla maluchów o wadze 9-18 kg, który montuje się do samochodu za pomocą systemu ISOFIX przodem do kierunku jazdy . 
Do podstawy fotelika przytwierdzone są dwa sztywne elementy mocujące - zaczepy ISOFIX. W niektórych samochodach,  w szczelinie pomiędzy oparciem a siedziskiem fotela samochodowego znajdują się uchwyty ISOFIX. Dodatkowo fotelik  posiada noge stabilizującą o regulowanej długości .
W innych przypadkach gdzie nie występuje możliwość mocowania fotela przy użyciu łączy isofix , fotelik mocuje się pasami samochodowymi .
Regulowane oparcie do spania  to zdecydowanie wygodna opcja dla małych dzieci i tych podróżujacych w dalekie trasy .
 Jednym pociagnięciem wyregulujemy oparcie do pozycji do spania , bez problemu skrócimy lub wydłużymy szelki , zmienimy ich wysokość .
Wygodne naramienniki nie przesuwają sie nawe na śliskiej kurtce . 
Wytrzymała tapicerka w ciemno - grafitowym kolorze. Stan b.dobry ( lekko porysowana noga stabilizująca ) Fotelik czysty , bez plam .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30złFotelik samochodowy
 9-18 kg
 Storchenmuhle
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
140zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij  Fotelik o b.mocnej konstrukcji , z bardzo grubego tworzywa , mocno zabudowany . Posiada regulację oparcia , regulację wysokości .Stan dobry .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25 zł
Łóżeczko turystyczne
 dwupoziomowe
 Baby Design
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
180zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Łóżeczko od niemowlaka do przedszkolaka .Po rozłożeniu o wymiarach 120cm x 60cm . Po złożeniu  zajmuje niewiele miejsca ,świetne na wyjazdy do ogrodu, małych mieszkań. Posiada wyższy , zawieszony poziom łóżeczka dla noworodka , przewijak z ceratką .Panel z wibracjami i muzyczka na baterie .Niższy poziom dla dziecka raczkującego, wstawającego i  starszego. Siatka naokoło zabezpiecza przed niekontrolowanym upadkiem, otwierany bok dla łatwiejszego wychodzenia i wyjmowania dziecka starszego , kółeczka z jednej strony do łatwiejszego przesuwania . . W zestawie matarcyk turystyczny , torba turystyczna , moskitiera .Stan b.dobry.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł lub wysyłka za pobraniem ( płatne kurierowi na miejscu ) 30zł
Leżaczek
Bright Starts Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
60zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Leżaczek dla niemowlaka do 9 kg. Z wibracjami i pałączkiem na zabawki. Stan dobry.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł.Wysyłka za pobraniem 25zł
Wózek wielofunkcyjny
 Carlo Lux
 Aluminium +fotelik samochodowy
kolor C18
Art.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 1180zł
promocja

Naprawdę lekki wózek . Bardzo lekka aluminiowa konstrukcja - z prostym i szybkim mocowaniem poszczególnych elementów .   Stelaż łatwo  składany do niewielkiej postaci.  Niezwykle szybkie, automatyczne mocowanie poszczególnych elementów. Koła pompowan, przednie skrętne z blokadą do jazdy na wprost , o nieco mniejszej średnicy  niż tylne.
  Nowoczesny system amortyzacji . Wspaniale sprawdza się zarówno  w mieście jak  i w plenerze. Nawet po śniegu i piachu przejedzie bez problemu, a dziecko w nim podróżujące nie będzie narażone na wstrząsy.
 Gondolka ze sztywnym uchwytem w budce, z tylnym okienkiem z wentylacją ,  wewnątrz mięciutki materacyk( długość materacyka 72 cm ) , podnoszone plecki, wyścielane wnętrze bawełnianą tkaniną , cicho składana budka ( nie obudzi śpiącego malca). Rączka gondoli oraz uchwyt do prowadzenia wykonany z ekologicznej skóry , z regulacja kąta nachylenia .
 Gondolka dodatkowo może pełnić funkcję bujaczka-łóżeczka . Posiada specjalnie wyprofilowany spód z możliwością bujania oraz nóżki do postawienia.
Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy .  Z regulowanym oparciem (długość 95cm x szerokość 33cm mierzone wewnątrz.) w kilku pozycjach , w tym do pozycji na leżąco , długi regulowany podnóżek (24cm ) z  ofoliowanym miejscem na postawienie nóżek ,  szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający ofoliowany , własne zadaszenie z tyłem na suwak ( możemy skracać budkę z tyłu w cieplejsze dni )  oraz dłuższe przykrycie na nóżki dla ochrony przed chłodem 
 Spacerówka jest starannie wykonana , zwraca uwagę również nowoczesną stylistyką, odbiega wyglądem od tradycyjnych spacerówek  w wersjach wózków wielofunkcyjnych .
W zestawie elegancka torba na akcesoria ,  z przegródkami,  folia p/deszczowa,  moskitierka ,  łącznik do mocowania fotelika samochodowego na stelażu wózka oraz fotelik - nosidełko -bujadełko z własnym  pełnym wyposażeniem (zadaszenie, wkładka niemowlęca, przykrycie na nózki ).
Waga stelaża z kołami 7,5 kg
Waga w wersji głębokiej 11,5 kg!!!
Waga w wersji spacerowej 12,5 kg
Waga samej spacerówki 5kg
Waga samej gondolki 4 kg
Wymiary samego stelaża po złożeniu 0,58x0,83x033

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł . Możliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10 zł 
Fotelik samochodowy Romer Kid
15-36 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
180zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Romer Kid to bezpieczny fotelik z ostatniej grupy wagowej .Dzięki dużej rozpiętosci wagowej i odpowiednio dużym gabarytom  ten  jeden rodzaj fotela  może służyć nawet kilka lat, nie tracąc przy tym na swoich walorach. Możliwość regulacji wysokości zagłówka sprawia, ze fotelik rośnie wraz z dzieckiem, dostosowując  się do jego wzrostu i wagi. Specjalnie wyprofilowane oparcie idealnie dopsowuje się do pleców dziecka . Regulacja oparcia do spania i rozkładanie na podkładkę - podwyższenie w końcowej fazie użytkowania  fotela .Stan dobry. 
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25złFotelik samochodowy
Römer  
King Plus
9-18 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
300zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij To bezpieczny , atestowany i posiadający 4 gwiazdki w testach ADAC fotelik. Mocna kostrukcja , mocowanie przy uzyciu pasa samochodowego mocowanego w specyficzny sposób - bez mozliwości samodzielnego wypięcia się.Odchylana skorupa fotela umozliwia dostęp  do prowadnicy pasa nawet w samochodach z ograniczoną ilościa miejsca .Dopracowane są nawet naramienniki to zarazem   amortyzujace i wyprofilowane ochraniacze .Zagłowek z regulacją na wysokość pozwala dopasować do wzrostu i do wieku dziecka. Regulowane oparcie pochyłu fotela pozawla na zmianę kąta w samochodzie i tym samym wygodniejszą pozycję do spania .Wysokiej jakości tapicerka , Stan ogólny b.dobry ( jedynie lekko starty napis na tapicerce z boku, ) czysta i niewyblaknieta tapicerka .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25 zł

Wózek wielofunkcyjny
Zippy Lux
+fotelik samochodowy
Art.Nowy
[na zamówienie
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
DOSTĘPNE KOLORY
]:
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 1240zł
promocja

 Najnowszy model wózka polskiego producenta. Aluminiowy stelaż z pompowanymi kołami . Przednie zwrotne , blokowane do jazdy na wprost . Charakterystyczną cecha modeli wyprodukowanych przez  firmę Seka jest niezwykle miękkie , sprężynowe zawieszenie .Z łatwościa pokona nierówności, wysokie krawężniki , piach , błoto a  podróżujące w nim dziecko będzie czuło sie w nim komfortowo. Dla rodzica równie ważne jest aby wózek był zwrotny , nieskomplikowany i aby nie trzeba go było "pchać " na siłę a ten  wózek po prostu  prowadzi się sam . Regulowany kat rączki do prowadzenia , uchwyt obity ekologiczną skórką . Gondolka przepięknie wykonana z tworzywa , z wygodnym uchwytem do przenoszenia , wewnątrz z miękką jasną otulającą tkaniną ,z  materacykiem. Zadaszenie posiada specjalny okap , wentylowany tył budki i szczelne przykrycie , którym w razie niepogody możemy okryć przód gondolki .   Podnoszone plecki wewnątrz - regulujemy pokrętłem od spodu gondolki . Szybki sposób mocowania poszczególnych elementów - dwoma przyciskami .Spacerówka c mocowaniem w obu kierunkach jazdy . Posiada regulowane oparcie także do pozycji na leżąco, regulowany długi podnóżek, szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający, duże  zadaszenie ze zdejmowanym tyłem na okres letni, włąsne przykrcie na nóżki   W zestawie folia p/deszczowa, moskitierka, torba na akcesoria ( duża i pojemna ), łączniki do mocowania fotelika na stelażu wózka  oraz fotelik samochodowy 0-11 kg . Fotelik posiada własne zadaszenie , wkładkę , przykrycie . Parametry: 
 Wymiary gondoli wewnątrz 77cm x 38cm . Wózek rozłożony ; szerokość wraz z kołami 59cm x dlugość 100cm , waga gondoli wraz ze stelażem 12kg!!!!!To jak na duzy wózek jest on bardzo lekki  Waga wkładu spacerowego 4,4 , waga zestawu ze spacerówką  12,6  .Stelaż po złożeniu ; 90x 59 x40 ( wraz z kołami) , 80cm x 53cm x24cm ( po zdjęciu kół )  . Produkt polski - wysokiej jakości .

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł . Na terenie Łodzi możliwość dowiezienia za opłatą 10 zł .
Wózek wielofunkcyjny
MAXIMUS  
+
fotelik samochodowy
zestaw Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
990zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

 Model wózka terenowego , niezwykle wytrzymały, zwrotny, prosty w obsłudze. Duże pompowane, łożyskowane koła, przednie skrętne - z blokadą do jazdy na wprost . Regulacja kąta nachylenia rączki. Możliwość dostosowania systemu amortyzacji do rodzaju podłoża .( bardziej miękkie zawieszenie lub bardziej twarde)

  Uchwyt do prowadzenia obity ekologiczna skórą.z regulacja kata nachylenia .

Wózek wyróżnia się od innych modeli niezwykle dużą gondolą. ( długość gondolki mierzona wewnątrz to 82cm x 39 szerokośćx 23cm wysokość)..Duże zadaszenie  chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi . Wewnątrz bawełniana wyściółka , materacyk , podnoszone plecki. W gondoli wygodny uchwyt do przenoszenia. 

Cicho składana budka (aby nie obudzić śpiącego maluszka), specjalny okap daszka chroniacy przed słońcem. Gondola z mozliwością bujania - posiada specjalne płozy .. Spacerówka jest przewidziana rówież dla tych dzieci, które wyrośnięte ponad przecietność mają trudności ze zmieszczeniem się w tradycyjnej spacerówce. 

Wzmocniona konstrukcja pozwoli też na przewożenie dziecka cięższego i większego . Możliwość mocowania spacerówki w obu kierunkach jazdy . Posiada czterostopniową regulację oparcia, regulowany, ofoliowany podnóżek, szelki pięciopunktowe, barierkę zabezpieczającą , własne zadaszenie, przykrycie na nóżki . Długość spacerówki mierzona wewnątrz 95cm x 35 cm szerokość . 

W zestawie pojemna torba na akcesoria, folia p/deszczowa , moskitiera oraz fotelik samochodowy 0-11kg z zadaszeniem, wkładką niemowlęcą , przykryciem na nózki , łącznikami do mocowania na stelażu wózka jako mini gondolka.Wymiary po złożeniu samego stelaża ; długość 83 cmx wysokość 33cm x szerokość 63 cm Waga stelaża z kołami 11kg , waga gondolki 7 kg , waga spacerówki 6,5 kg .

Wysoka jakość - niska cena .

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł.
Możliwosć dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł.

Wózek wielofunkcyjny Carlo Lux
aluminium
+ fotelik samochodowy kolor C15 -turkus-czarny
Art.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij)


ZOBACZ VIDEO KLIKNIJ TU
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
>

1180zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Naprawdę lekki wózek . Bardzo lekka aluminiowa konstrukcja - z prostym i szybkim mocowaniem poszczególnych elementów .   Stelaż łatwo  składany do niewielkiej postaci.  Niezwykle szybkie, automatyczne mocowanie poszczególnych elementów. Koła pompowan , przednie skrętne z blokadą do jazdy na wprost , o nieco mniejszej średnicy  niż tylne.
  Nowoczesny system amortyzacji . Wspaniale sprawdza się zarówno   w mieście jak  i w plenerze.Nawe po śniegu i piachu przejedzie bez problemu. a dziecko w nim podróżujące nie będzie narażone na wstrząsy.
 Gondolka ze sztywnym uchwytem w budce ,z tylnym okienkiem z wentylacją ,  wewnątrz mięciutki materacyk( długość materacyka 72 cm )  , podnoszone plecki, wyścielane wnętrze bawełnianą tkaniną , cicho składana budka ( nie obudzi śpiącego malca). Rączka gondoli oraz uchwyt do prowadzenia wykonany z ekologicznej skóry . z regulacja kąta nachylenia .
 Gondolka dodatkowo może pełnić funkcję bujaczka-łóżeczka . Posiada specjalnie wyprofilowany spód z możliwością bujania oraz nóżki do postawienia .
Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy .  Z regulowanym oparciem (długość 95cm x szerokość 33cm mierzone wewnątrz.) w kilku pozycjach , w tym do pozycji na leżąco , długi regulowany podnóżek (24cm ) z  ofoliowanym miejscem na postawienie nóżek ,  szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający ofoliowany , własne zadaszenie z tyłem na suwak ( możemy skracać budkę z tyłu w cieplejsze dni )  oraz dłuższe przykrycie na nóżki dla ochrony przed chłodem 
 Spacerówka jest starannie wykonana , zwraca uwagę również nowoczesną stylistyką, odbiega wyglądem od tradycyjnych spacerówek  w wersjach wózków wielofunkcyjnych .
W zestawie elegancka torba na akcesoria ,  z przegródkami,  folia p/deszczowa,  moskitierka ,  łącznik do mocowania fotelika samochodowego na stelażu wózka oraz fotelik - nosidełko -bujadełko z własnym  pełnym wyposażeniem ( zadaszenie, wkładka niemowlęca, przykrycie na nózki ).
Waga stelaża z kołami 7,5 kg
Waga w wersji głębokiej 11,5 kg!!!
Waga w wersji spacerowej 12,5 kg
Waga samej spacerówki 5kg
Waga samej gondolki 4 kg
Wymiary samego stelaża po złożeniu 0,58x0,83x033
W przypadku sprzedazy wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł
Podkładka samochodowa  Heyner 15-36 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
40zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Podkładka  podwyzszenie do pasa  samochodowego dla dzieci które przekroczyły wagę 15 kg .Wykonana z tworzywa . Wielkość 37cm szerokość x 40cm głębokość .Stan b.dobry .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł
Fotelik samochodowy Maxi Cosi Priori Xp 9-18 kg 130zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik o mocnej konstrukcji. Po zapięciu w samochodzie stabilny dzięki dodatkowej funkcji napinacza pasa samochodowego. Posiada rozkładane oparcie do spania .Stan dobry.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł
Wózek wielofunkcyjny
 Chicco Enjoy
 + fotelik samochodowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
  640zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Wózek składany w tzw.parasolkę .Przednie koła skrętne z blokadami do jazdy na wprost. Lekki wózek na każda pore roku . Dla osób dużo podróżujących samochodem - możliwość szybkiego i prostego składania do niewielkiej postaci . Gondolka prosto i szybko mocowana na stelażu wózka . Wewnątrz naturalne materiały,jasna wyściółka z możliwością zdejmowania do prania .materacyk ,  podnoszone plecki .Spacerówka mocowana przodem do kierunku jazdy .Posiada   regulowane oparcie także  do pozycji zupełnie na leżąco , regulowany podnóżek, szelki pięciopunktowe, barierki boczne i barierkę z przodu w całości odpinaną. W zestawie parasolka do wózka oraz śpiworek -przykrycie  na nóżki , fotelik samochodowy Chicco 0-13 kg z możłiwością mocowania na stelażu tego wózka jako mini gondolka .Posiada własne zadaszenie, wkładkę niemowlęcą  Wymiary spacerówki wenątrz 84cm długość, 36cm szerokość . Stan dobry , gondolki i fotelik b.dobry . W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł
Fotelik samochodowy
 Swing  9-25 kg
 .Art.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 260zł
promocja Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Fotelik przystosowany do 2 grup wagowych , z pieciopunktowymi pasami bezpieczeństwa , z dodatkowym zagłówkiem stabilizującym główkę dziecka , z regulowanym oparciem  do spania w kilku pozycjach . Proste i szybkie mocowanie w samochodzie dzieki specjalnym zaczepom na pas samochodowy. Możliwość zdemontowania szelek i przypinania bezpośrednio pasem samochodowym  dziecka starszego . Certyfikat ECE R44/04. Fotelik Nowy .

W przypadku sprzedazy wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł .Możliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł
Wózek wielofunkcyjny BebeCar Vector AT
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
490zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Trwały , niezawodny , wykonany z najwyższej jakości materiałów . Posiada system skrętnej osi .Koła wykonane z wysokiej jakości tworzywa ( nie wycierają się , nie pękają , nie rdzewieją ) Duża gondola z podnoszonymi pleckami wewnatrz , dostosowana do przewożenia dziecka w samochodzie zamiast w foteliku  samochodowym . Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy z regulowanym oparciem do spania , regulowanym podnózkiem, szelkami pięciopunktowymi, barierka zabezpieczającaa ,własnym przykryciem na nózki, zadaszenie wspólne do gondoli i spacerówki. W zestawie również torba na akcesoria, moskitiera , parasolka do wózka .Parametry ; wózek zlożony 92x 58 x40 , wymiary siedziska 34x 24 x 46 , wymiary gondoli ; 80x27x18, waga podwozia 11,8, waga gondoli 5,2 , waga siedziska 5,7.Stan dobry.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 30zł. Wysyłka za pobraniem 40zł
Fotelik samochodowy Maxi Cosi Cabrio
 0-13 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
150zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik , nosidełko z wygodnym uchwytem do przenoszenia .Posiada zadaszenie i wkładkę niemowlęcą.Stan dobry
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20 zł .Wysyłka za pobraniem 30 zł
Fotelik samochodowy
 Deltim
 -Mały Podróżnik
9-36 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
120zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik tzw.rosnący . Na stalowych rurkach . Posiada lekki  kąt odchylenia do tyłu w opcji  do spania . Wersja z pasami dla grupy 9-18kg. Od ok.15-22 kg wersja przypianaia wyłącznie pasem samochodowym. Rozkładany na podkładkę - podwyższenie do wagi 22 - 36 kg .Stan dobry.
W przypadku sprzedaży  wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł
Łóżeczko turystyczne
 Samba Lux dwupoziomowe
Art.Nowy
kolor różowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 258zł
promocja

 Super rozwiązanie , zwłaszcza do małych mieszkań. Łóżeczko które możemy złożyć w 3 sekundy i równie prosto rozłożyć .Zabierzemy je na wyjazd na wakacje , na działkę , przeniesiemy do ogrodu   Składane do niewielkich rozmiarów, może być traktowane jako przenośne łóżeczko- kojec. Posiada system Double Lock - zapobiegający złożeniu . Wspaniałe na wyjazdy i do ogrodu. Po rozłożeniu o wymiarach 120x60cm .Po złożeniu mieści się w turystycznej torbie .Wymiary po złożeniu ; 80x27x25. Dla noworodka wykorzystujemy wyższy zawieszany poziom .Kółka zapewniają wygodne przemieszczanie .
Płozy które możemy zamocować przekształcają łóżeczko w kołyskę. Posiada baldachim i   moskitierę, przewijak z ceratką , 3 pluszowe  zabawki zawieszane nad główką, zabawkę - pozytywkę - na baterie ,  materacyk, torbę turystyczną do transportu
 

 Niższy  poziom pełni funkcje zaróno łóżeczka jak i kojca  z otwieranym bokiem zapinanym na suwak od strony zewnętrznej. Z drugiego boku  kieszeń na drobiazgi
Łóżeczko posiada certyfikat PN-EN-716-1;2010. Łóżeczko nowe w super cenie. Trwałe z przjaznego materiału , łatwe do czyszczenia .
 W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł
Podkładka do samochodu
  Taurus
Nowa
kolor czarny
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 37zł<  Podkładka - podyższenie do samochodu dla dzieci powyżej 15 kg .Wykonana z tworzywa .Ze specjalnym zaczepem na pas samochodowy .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł( wpłata na konto ) 20zł ( pobranie ) 

Fotelik samochodowy Rumba Pro isofix  15-36 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 240zł
 Fotelik z mocowaniem Isofix lub tradycyjnie pasem samochodowym . Bardzo wygodny fotelik z przyjazną miękką tapicerką . Posiada regulację wysokości , możliwość odchylenia do spania, rozszerzane boki co jest niezwykle cenne w okresie zarówno intensywnego wzrostu jak i w sezonie jesień - zima gdy dziecko ubrane w grubą kurtkę usiłuje pomieścic się w foteliku. Rozkładany na podkładkę - podwyższenie dla starszego dziecka . Artykuł nowy w promocyjnej cenie.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł( wpłata na konto )  Wysyłka za pobraniem 35zł  
Leżaczek Chicco
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
 80zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij  
 Obszerny leżaczek , przytulny .Posiada regulowane oparcie , regulowany podnóżek . Płozy pomagają w bujaniu i kołysaniu . Posiada szelki , uchwyty materiałowe do przenoszenia , miękką wkładkę .  Leżaczek do 9 kg .Stan idealny - zachowane pudełko .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł


Fotelik samochodowy
Star Fix  
9-36 kg isofix
Nowy
kolor szary
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 275zł
promocja

 Fotelik z mocowaniem isofix top tether  lub tradycyjnie pasem samochodowym .Solidna konstrukcja z najwyższej jakości tworzyw . Z regulacją oparcia z przodu  pokrętłem , z własnymi pięciopunktowymi szelakmi bezpieczeństwa ( w przedziale do 18 kg ) , z regulowana wysokością zagłówka , z prostym montażem za pomocą złączy isofix top tetcher  lub pasami samochodowymi . W przedile powyżej 18 kg możliwość demontażu pasów i podróżowania dziecka z mocowaniem pasem samochodowym dziecko + fotelik lub pasmi i mocowaniem na złącza isofix.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyc 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł .

Matrac 120x60cm
 do łóżeczka
Gryka
Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 54zł  Posiada  naturalne wypełnienie z łuski gryki . Nie uczula , więc zdecydowanie polecany dla alergików.
Do łóżeczka 120x60cm. Art.Nowy .
W przypadku sprzedaży wysłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł
Wózek spacerowy
Chicco Pony
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
140zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Leciutka  spacerówka , waży zaledwie 5,5 kg .Proste i szybkie składanie do transportu. Wygodny pojedyńczy uchwyt do prowadzenia .Koła przednie blokowane do jazdy na wprost . Regulowane oparcie do pozycji półleżacej .Wygodny w prowadzeniu , w zasadzie sam jeżdzi , resorowany . Prametry ; wózek moerzony wewnątrz ; siedzisko - 28cm głębokość x 31 cm szerokość , oparcie  46 cm wysokość x 30cm szerokość . Po złożeniu w kostkę 84cm x 42 cm x 26 cm Stan b.dobry.
W przypadku sprzedaży wyysy1łkwoej prosimy doliczyć 20zł. Wysłka za pobraniem 30zł
Łóżeczko turystyczne
Samba Lux
dwupoziomowe
Art.Nowy
kolor  brąz
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 258zł
promocja

Super rozwiązanie , zwłaszcza do małych mieszkań. Łóżeczko które możemy złożyć w 3 sekundy i równie prosto rozłożyć .Zabierzemy je na wyjazd na wakacje , na działkę , przeniesiemy do ogrodu   Składane do niewielkich rozmiarów, może być traktowane jako przenośne łóżeczko- kojec. Posiada system Double Lock - zapobiegający złożeniu . Wspaniałe na wyjazdy i do ogrodu. Po rozłożeniu o wymiarach 120x60cm .Po złożeniu mieści się w turystycznej torbie .Wymiary po złożeniu ; 80x27x25. Dla noworodka wykorzystujemy wyższy zawieszany poziom .Kółka zapewniają wygodne przemieszczanie .
Płozy które możemy zamocować przekształcają łóżeczko w kołyskę. Posiada baldachim i   moskitierę, przewijak z ceratką , 3 pluszowe  zabawki zawieszane nad główką, zabawkę - pozytywkę - na baterie ,  materacyk, torbę turystyczną do transportu
 
 Niższy  poziom pełni funkcje zaróno łóżeczka jak i kojca  z otwieranym bokiem zapinanym na suwak od strony zewnętrznej. Z drugiego boku  kieszeń na drobiazgi
Łóżeczko posiada certyfikat PN-EN-716-1;2010. Łóżeczko nowe w super cenie. Trwałe z przjaznego materiału , łatwe do czyszczenia .

 W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł

Wózek wielofunkcyjny Maximus +fotelik samochodowy
Art.Nowy
Wyprzedaż

KOLORY
Prosimy o sprawdzanie dostępności kolorystyki
990zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

 Model wózka terenowego , niezwykle wytrzymały, zwrotny, prosty w obsłudze. Duże pompowane, łożyskowane koła, przednie skrętne - z blokadą do jazdy na wprost . Regulacja kąta nachylenia rączki. Możliwość dostosowania systemu amortyzacji do rodzaju podłoża .( bardziej miękkie zawieszenie lub bardziej twarde)

  Uchwyt do prowadzenia obity ekologiczna skórą.z regulacja kata nachylenia .

Wózek wyróżnia się od innych modeli niezwykle dużą gondolą. ( długość gondolki mierzona wewnątrz to 82cm x 39 szerokośćx 23cm wysokość)..Duże zadaszenie  chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi . Wewnątrz bawełniana wyściółka , materacyk , podnoszone plecki. W gondoli wygodny uchwyt do przenoszenia. 

Cicho składana budka (aby nie obudzić śpiącego maluszka), specjalny okap daszka chroniacy przed słońcem. Gondola z mozliwością bujania - posiada specjalne płozy .. Spacerówka jest przewidziana rówież dla tych dzieci, które wyrośnięte ponad przecietność mają trudności ze zmieszczeniem się w tradycyjnej spacerówce. 

Wzmocniona konstrukcja pozwoli też na przewożenie dziecka cięższego i większego . Możliwość mocowania spacerówki w obu kierunkach jazdy . Posiada czterostopniową regulację oparcia, regulowany, ofoliowany podnóżek, szelki pięciopunktowe, barierkę zabezpieczającą , własne zadaszenie, przykrycie na nóżki . Długość spacerówki mierzona wewnątrz 95cm x 35 cm szerokość . 

W zestawie pojemna torba na akcesoria, folia p/deszczowa , moskitiera oraz fotelik samochodowy 0-11kg z zadaszeniem, wkładką niemowlęcą , przykryciem na nózki , łącznikami do mocowania na stelażu wózka jako mini gondolka.Wymiary po złożeniu samego stelaża ; długość 83 cmx wysokość 33cm x szerokość 63 cm Waga stelaża z kołami 11kg , waga gondolki 7 kg , waga spacerówki 6,5 kg .

Wysoka jakość - niska cena .

Ze względu na ograniczona ilość przedmiotów - prosimy o sprawdzanie dostępności wymienionych kolorów .

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł.

Wózek wielofunkcyjny
Carlo Lux
+ fotelik samochodowy
kolor C20 [kolor na zamówienie]
Art.Nowy

Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
990zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

Wózek wyprodukowany w Polsce. Polecamy na nasze drogi , chodniki i miejsca trudno dostępne . Wytrzymała mocna, stalowa  konstrukcja i super podwozie , zdecydowanie wygrywa nawet z zachodnimi , drogimi modelami . Stelaż łatwo i szybko składany do niewielkiej postaci. Niezwykle szybkie, automatyczne mocowanie poszczególnych elementów. Koła pompowane, przednie skrętne z blokadą do jazdy na wprost , o nieco mniejszej średnicy niż tylne. Nowoczesny system amortyzacji. Wspaniale sprawdza się zarówno w mieście jak i w plenerze. Łatwość manewrowania wózkiem. Gondolka ze szytwnym uchwytem w budce , wewnątrz mięciutki materacyk , podnoszone plecki , cicho składana budka ( nie obudzi śpiącego malca) Gondolka dodatkowo może pełnić funkcję bujaczka-łóżeczka . Posiada specjalnie wyprofilowany spód z możliwością bujania oraz nóżki do postawienia . Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy . Z regulowanym oparciem (długość 95cm x szerokość 33cm mierzone wewnątrz.) w kilku pozycjach , w tym do pozycji na leżąco , długi regulowany podnóżek (24cm ), szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający, własne zadaszenie oraz dłuższe przykrycie na nóżki. W zestawie elegancka torba na akcesoria , z przegródkami, folia p/deszczowa, moskitierka , łącznik do mocowania fotelika samochodowego na stelażu wózka oraz fotelik - nosidełko -bujadeło z własnym pełnym wyposażeniem ( zadaszenie, wkładka niemowlęca, przykrycie na nózki

W przypadku sprzedaży wysyłkwoej prosimy doliczyć 50zł , wysyłka za pobraniem 60zł
Prosimy o sprawdzanie dostępności  przedmiotu - stronę aktualizujemy raz w tygodniu
Fotelik  samochodowy Swing 9-25 kg
 Nowy
kolor beż- czarny
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
260zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

 Fotelik przystosowany do 2 grup wagowych, z pieciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, z dodatkowym zagłówkiem wewnętrznym stabilizującym główkę dziecka, z regulowanym oparciem do spania w kilku pozycjach. Proste i szybkie mocowanie w samochodzie dzieki specjalnym zaczepom na pas samochodowy. Możliwość zdemontowania szelek i przypinania bezpośrednio pasem samochodowym dziecka starszego. Certyfikat ECE R44/04. Art. Nowy w super cenie.

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka z pobraniem 30zł

Fotelik samochodowy Rocket
9-36 kg

Nowy
kolor ziel.

Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
349zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Wysokiej klasy fotelik samochodowy o solidnej konstrukcji  .Posiada homologację ECE R44/04
Szybki montaż  przy użyciu pasa samochodowego , miękka , trwała tapicerka odporna na przetarcia i zmechacenia . Miękkie , wygodne siedzisko.Regulowane oparcie  jak i regulacja zagłówka 5 stopniowa , pasy z miękkimi nakładkami .Dla pełnej wygody posiada wkładkę redukcyjną na siedzisku i miękką piankę pod tapicerką . Fotelik z przeznaczeniem dla dziecka od ok. 9 miesiąca . Po przekroczeniu wagi 18 kg przez dziecko mozna wymontować pasy bezpieczeństwa i zapiąć dziecko pasami samochodowymi
W przypadku sprzedaży wysyłkwej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł
Fotelik samochodowy
 Swing Zebra
 
9-25 kg

Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«

270zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

Ekskluzywna , limitowana wersja fotelika Swing .Materiałowa tapicerka z  przepieknymi  wykończeniami z eco - skórki . Fotelik przystosowany do 2 grup wagowych, z pieciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, z dodatkowym zagłówkiem wewnętrznym  stabilizującym główkę dziecka, z regulowanym oparciem do spania w kilku pozycjach. Proste i szybkie mocowanie w samochodzie dzieki specjalnym zaczepom na pas samochodowy. Możliwość zdemontowania szelek i przypinania bezpośrednio pasem samochodowym dziecka starszego. Certyfikat ECE R44/04.
Art.Nowy w super cenie. 

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30złfotelik samochodowy Conga isofix 15-36kg
NOWY (kliknij)
290zł
chwilowo brak
dostawa w drodze

(kliknij)
Fotelik przystosowany dla dwóch grup wagowych -grupa II(15-25kg) oraz grupaIII ( 22-36 kg ) Fotelik atestowany, z szerokim i bezpiecznym siedziskiem o wzmocnionej konstrukcji , z pojemnikiem na postawienie kubeczka . Posiada regulację wysokości , regulowane oparcie do pozycji półleżącej . Fotelik z możliwością rozkładania na podkładkę - podwyższenie dla starszego dziecka .Mocowanie w samochodzie zarówno pasem samochodowym jak i za pomocą systemu isofix. System isofix składa się z z dwóch uchwytów , które znajdują się między siedzeniem , a oparciem fotela .Uchwyte przymocowane są bezpośrednio do konstrukcji pojazdu .W stosunku do samych pasów isofix zapewnia sztywniejsze zamocowanie , co przekłada się na wyższe bezpieczeństwo . Zastosowanie systemu zatrzasków - systemu isofix praktycznie wyklucza nieprawidłowy montaż. Atrakcyjna promocyjna cena
Podkładka samochodowa
 Dino
15-36 kg  Nowa
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij)
50zł

Podkładka - podwyższenie do samochodu, wykonana z tworzywa, pokryta miękką i wytrzymałą tapicerką.Artykuł nowy.W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł  

Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

FOTELIK SAMOCHODOWY VITO
15-36 KG
nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij)
170zł Foteliki firmy 4Baby   spełniają wszystkie standarty bezpieczeństwa oraz zapewniają komfort jazdy maluchowi .
Produkt wyprodukowany zgodnie z normami Unii Europejskiej , posiada Certyfikat ECE R44/04
Posiada regulację wysokości zagłówka w zakresie 16 cm , podłokietniki , zagłówek zapewnia ochronę boczna głowy , miękkie siedzisko . Tapuicerka z wytrzymałego i miłęgo w dotyku materiału multispandexu .
Wymiary zewn.( szer./gł./wys.cm) ;46/ 37/64-80, wewn siedzisko 30-34-57.waga fotela 3,5kg.
W przypadku sprzedazy wysłkowej prosimy doliczyć 15zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Fotelik samochodowy Vito 15-36 kg
Nowy

Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij) Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij)
170zł dostawa w drodze Foteliki firmy 4Baby   spełniają wszystkie standarty bezpieczeństwa oraz zapewniają komfort jazdy maluchowi .
Produkt wyprodukowany zgodnie z normami Unii Europejskiej , posiada Certyfikat ECE R44/04
Posiada regulację wysokości zagłówka w zakresie 16 cm , podłokietniki , zagłówek zapewnia ochronę boczna głowy , miękkie siedzisko . Tapuicerka z wytrzymałego i miłęgo w dotyku materiału multispandexu .
Wymiary zewn.( szer./gł./wys.cm) ;46/ 37/64-80, wewn siedzisko 30-34-57.waga fotela 3,5kg.
W przypadku sprzedazy wyysłkowej prosimy doliczyć 15zł
Podkładka samochodowa 15-36kg Nowe Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij) Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij) 50zł
Podkładka - podwyższenie do samochodu, wykonana z tworzywa, pokryta miękką i wytrzymałą tapicerką.W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

Fotelik samochodowy
 Swing
9-25 kg
Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
260zł - chwilowo brak - dostawa w drodze Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

Fotelik przystosowany do 2 grup wagowych, z pieciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, z dodatkowym zagłówkiem wewnętrznym stabilizującym główkę dziecka, z regulowanym oparciem do spania w kilku pozycjach. Proste i szybkie mocowanie w samochodzie dzieki specjalnym zaczepom na pas samochodowy. Możliwość zdemontowania szelek i przypinania bezpośrednio pasem samochodowym dziecka starszego. Certyfikat ECE R44/04. Art. Nowy w super cenie.

W przypadku sprzedażyw ysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka z pobraniem 30zł

Fotelik samochodowy
 Rocket
9-36 kg
Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
  349zł
chwilowo brak
Wysokiej klasy fotelik samochodowy o solidnej konstrukcji  .Posiada homologację ECE R44/04 .Szybki montaż  przy użyciu pasa samochodowego , miękka , trwała tapicerka odporna na przetarcia i zmechacenia . Miękkie , wygodne siedzisko.Regulowane oparcie  jak i regulacja zagłówka 5 stopniowa , pasy z miękkimi nakładkami .Dla pełnej wygody posiada wkładkę redukcyjną na siedzisku i miękką piankę pod tapicerką . Fotelik z przeznaczeniem dla dziecka od ok. 9 miesiąca . Po przekroczeniu wagi 18 kg przez dziecko mozna wymontować pasy bezpieczeństwa i zapiąć dziecko pasami samochodowymi
W przypadku sprzedaży wysyłkwej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł
Łóżeczko podróżne
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
70zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Po rozłożeniu wymiary standardowego łóżka .Naokoło siatka o grubszych oczkach. Składane  na pół . Proste  w obsłudze, trwałe . Stan dobry.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł
Fotelik samochodowy Rico 9-36 kg  Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
200zł
chwilowo brak
Solidne wykonanie i wysokiej jakości  użyte mateiały, nowoczesy wygląd, najmodniejsza kolorysyka, przystępna cena i bezpieczeństwo tej najważniejszej osoby.  .Fotelik spełniający najwyższe wymagania użytkowe i estetyczne .Posiada homologację ECER44/04.
Dla dziecka w przedziale 9-36 kg .Mocowany przodem do kierunku jazdy przy użyciu pasów samochodowych . Posiada regulację wysokości zagłówka , obszerne i miękkie siedzenie. Możliwość demotażu szelek fotela i przypinania  bezpośrednio pasem samochodowym  .Końcowy etap jazdy w tym fotelu to sama podkładka - podwyższenie dla starszaka .
Fotelik Nowy .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł
Wysyłka za pobraniem 30zł. Możliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł
Wózek wielofunkcyjny
 Carlo Lux
+fotelik samochodowy
kolor C8
[kolor na zamówienie]
Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
990zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

 Wózek wyprodukowany w Polsce. Polecamy na nasze drogi , chodniki i miejsca trudno dostępne . Wytrzymała mocna, stalowa  konstrukcja i super podwozie , zdecydowanie wygrywa nawet z zachodnimi , drogimi modelami . Stelaż łatwo i szybko składany do niewielkiej postaci. Niezwykle szybkie, automatyczne mocowanie poszczególnych elementów. Koła pompowane, przednie skrętne z blokadą do jazdy na wprost , o nieco mniejszej średnicy niż tylne. Nowoczesny system amortyzacji. Wspaniale sprawdza się zarówno w mieście jak i w plenerze. Łatwość manewrowania wózkiem.

Gondolka ze szytwnym uchwytem w budce , wewnątrz mięciutki materacyk , podnoszone plecki , cicho składana budka ( nie obudzi śpiącego malca). Uchwyt do trzymania gondoli i rączka do prowadzenia obite ekologiczną skórką . Gondolka dodatkowo może pełnić funkcję bujaczka-łóżeczka . Posiada specjalnie wyprofilowany spód z możliwością bujania oraz nóżki do postawienia 

Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy . Z regulowanym oparciem (długość 95cm x szerokość 33cm mierzone wewnątrz.) w kilku pozycjach , w tym do pozycji na leżąco , długi regulowany podnóżek (24cm ), szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający, własne zadaszenie oraz dłuższe przykrycie na nóżki. W zestawie elegancka torba na akcesoria , z przegródkami, folia p/deszczowa, moskitierka , łącznik do mocowania fotelika samochodowego na stelażu wózka oraz fotelik - nosidełko -bujadeło z własnym pełnym wyposażeniem ( zadaszenie, wkładka niemowlęca, przykrycie na nózki

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł , wysyłka za pobraniem 60zł

Materac do łóżeczka
Danpol gryka-kokos
Art.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
74złdostawa w drodze

 Materac o wymiarze 120x 60cm w kolorze białym . Składa się z dwóch warstw. Łuska gryczana posiada własciwości antyalergiczne , odleżynowe , właściwości zapobiegające wadom kręgosłupa , wspomaga leczenie wad już istniejących . Kokos to również  naturalne wypełnienie antyalergiczne, zapenia lepszą cyrkulacje powietrza , nie wydziela żadnych toksyn , nie powoduje alergii . Materace z włóknem kokosowym zapewniają większy komfort snu, są elastyczne i trwałe , dają lepszy efekt usztywnienia materaca .  Jasne powleczenie materaca  zdejmowane jest do prania. 

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł


Wózek wielofunkcyjny
 Mutsy
Urban Rider
 + fotelik Play
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
990zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Model ten polecamy nowoczesnym rodzicom ;  na przedmieścia , na długie spacery po lesie. Ponadczasowy model firmy Mutsy wyróznia się trwałością , komfortem jazdyi niezwykła praktycznością . Alumniowy stelaż wyposażony w wielkie i grube koła z przednia osią skrętną lub z możliwością zablokowania jej do tradycyjnej jazdy na wprost . Regulacja rączki do prowadzenia teleskopowo ,  na odpowiednią wysokość ( max 100cm-dla wysokich rodziców minimalnie 80cm -  wysokość do prowadzenia np przez rodzeństwo .oraz dobre rowiązanie gdy chcemy zmieścić wózek np do windy ) Uchwyt obity ekologiczna skórką . Gondolka z wygodnym materacykiem .
Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy z regulacją oparcia do spania, własnym zadaszeniem, przykryciem na nóżki, szelkami pięciopunktowymi, regulowanym podnóżkiem .Spacerówka jest demontowana ze stelaża do zlożenia lub można ją zlożyć wraz  ze stelażem. Docenią państwo b.duży i praktyczny kosz na zakupy w tym modelu .W całości demontowany jednym pociągnieciem - może stanowić samodzielny kosz również do noszenia w ręku .
W zestawie również trzy folie p/ deszczowe , duży, solidny i ciepły śpiwór na zimowe chłody (śpiwór z regulacją,   długości 97cm ) ,  łączniki do mocowania fotelika Maxi Cosi na stelażu wózka oraz  fotelik samochodowy Prima  Traveller  0-10 kg .
 Jako jeden z niewielu modeli fotelik posiada możliwość rozlożenia do pozycji zupełnie na leżąco. Posiada wkładkę niemowlęcą, zadaszenie , przykrycie na nóżki , wygodny uchwyt do przenoszenia .
 Pomimo że jest w przedziale do 10 kg waga ta jest zdecydowanie zaniżona bo fotelik ten zaliczany jest do największych oraz najobszerniejszych w tym przedziale dla najmłodszych  Może być użytkowany jako fotelik, nosidełko, kołyska, leżaczek Zestaw nowy kosztuje ok. 3000zł .
 Prezentowany model jest w stanie b.dobrym , ma atrakcyją cenę , wygląd , ładną kolorystykę ( kolor w odcieniu  malinowym )Polecamy   .  Parametry ; wymiary gondoli wewnątrz 74cm x 33cm Wymiary stelaża po zlożeniu  99x52x17, siedzisko spacerówki wewnatrz  32cm szer x 90cm długość, waga podwozia 11,7 kg, waga fotelika 5 kg , wymiary fotelika zwnetrzne 86cm x 30cm x52cm  waga spacerówki 4,5 kg .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł
Fotelik samochodowy
Maxi Cosi
Cabrio Fix
0-13 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
270zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Przeznaczony jako pierwszy fotelik - nosidełko od momentu narodzin do wagi 13 kg .  Ten fotelik zasłynął tym, że jako pierwszy fotelik w przedziale wagowym 0-13 kg otrzymał w testach bezpieczeństwa ADAC najwyższą notę 5 , do której obecnie zbliżyło się  niewiele modeli .Wysoki standard wykonania,  i bezpieczeństwa potwierdzają też i inne testy .Tapicerka wysokiej jakości , wytrzymała. Fotelik posiada wkładke niemowlęcą , zadaszenie .Możliwosć mocowania fotelika na wielu modelach wózkó przy użyciu odpowiednich łącznkó .Możliwość kombinacji z bazą MAxi - Cosi Easy Fix, Maxi Cosi Easy Base .Maxi Cosi Family  Fix .Stan idealny .W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł 

Kojec siatkowy duży
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 290zł
 Wysoki, duży  i stabilny kojec. Przepieknie wykonany .Naokoło mocna siatka , brak wystających i ostrych elementów. To dobre miejsce do raczkowania, zabawy , drzemki . Wysokie ścianki zapobiegają niekontrolowanym wyjściom dziecka .Uchwyt pomocny do nauki wstawania . Po rozłożeniu kojec 100x110cm .Składany na pół jednym ruchem.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka  za pobraniem 30zł
Centrum aktywności -Skoczek Disney
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
190zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Z przeznaczeniem dla dziecka od ok.  6 miesiąca . Przepieknie wykonany skoczek - zastępcza wersja chodzika .  Na stabilnej podstawie umieszczono  bezpiecznego skoczka na sprężynach  ( możliwość zmiany wysokości od podłoża -  dostosowania do wielkości dziecka ) z usztywnianym siedziskiem . Blat wyposażony w cały zestaw zabawek z pokrętłami, przyciskami , dżwiękami
Stan idealny .W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł .
Stoliczek do zabawy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
 45zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
 Stoliczek z zabawkami do naciskania, klockami , pokrętłami .Uczy , bawi , rozwija.Wysokość stolika od podłoża 29cm. 
W przypadku sprzedaży wysyłkwoej prosimy doliczyć 15zł .Wysyłka za pobraniem 25zł
Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe
 MEDIO
Nowe
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
  260zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Propozycja łóżeczka przenośnego tzw.turystycznego w wersji dla dziecka już w wieku wczesno niemowlęcym . Wyższy poziom  wygodny dla dziecka nie siedzącego samodzielnie. Turystyczny przewijak ułatwia pielęgnację . W sprytny sposób przekształcamy łóżeczko w kojec .Otwierany bok od strony zewnętrznej , duża kieszeń na drobiazgi , turystyczny materacyk , wytrzymałe tkaniny łatwe do utrzymania w czystości .Łóżeczko zabezpieczone jest  przed samoczynnym złożeniem systemem podwójnej blokady Double-Lock. Po rozłożeniu o wymiarach 120x60cm . Złożenie zajmuje zaledwie parę sekund i składane jest do turystycznej torby . W zestawie moskitiera.

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł.Wysyłka za pobraniem 25zł. Mozliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł
Fotelik samochodowy
 Swing
 9-25 kg

Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«

260zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

Fotelik przystosowany do 2 grup wagowych , z pieciopunktowymi pasami bezpieczeństwa , z dodatkowym zagłówkiem wewnętrznym  stabilizującym główkę dziecka , z regulowanym oparciem do spania w kilku pozycjach . Proste i szybkie mocowanie w samochodzie dzieki specjalnym zaczepom na pas samochodowy. Możliwość zdemontowania szelek i przypinania bezpośrednio pasem samochodowym dziecka starszego . Certyfikat ECE R44/04.

Miła i miękka tapicerka . Art.Nowy w super cenie . 

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka za pobraniem 30zł

Fotelik samochodowy
 Rico 9-36 kg
 Art.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
200zł<
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
promocja

Solidne wykonanie i wysokiej jakości użyte materiały, nowoczesy wygląd, najmodniejsza kolorysyka, przystępna cena i bezpieczeństwo tej najważniejszej osoby. Fotelik spełniający najwyższe wymagania użytkowe i estetyczne .Posiada homologację ECER44/04. Dla dziecka w przedziale 9-36 kg .Mocowany przodem do kierunku jazdy przy użyciu pasów samochodowych . Posiada regulację wysokości zagłówka , obszerne i miękkie siedzenie. Możliwość demotażu szelek fotela i przypinania bezpośrednio pasem samochodowym .Końcowy etap jazdy w tym fotelu to sama podkładka - podwyższenie dla starszaka . Fotelik Nowy .

W przypadku sprzedazy wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł .Możliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł 

Fotelik samochodowy
 Rico Comfort 
9-36 kg Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
200zł dostawa w drodze Solidne wykonanie i wysokiej jakości użyte mateiały, nowoczesy wygląd, najmodniejsza kolorysyka, przystępna cena i bezpieczeństwo tej najważniejszej osoby. .Fotelik spełniający najwyższe wymagania użytkowe i estetyczne .Posiada homologację ECER44/04. Dla dziecka w przedziale 9-36 kg ,od. ok. 1,5 roku do 12 lat  Mocowany przodem do kierunku jazdy przy użyciu pasów samochodowych . Posiada regulację wysokości zagłówka , obszerne i miękkie siedzenie. Możliwość demotażu szelek fotela i przypinania bezpośrednio pasem samochodowym .Końcowy etap jazdy w tym fotelu to sama podkładka - podwyższenie dla starszaka . Fotelik Nowy .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25 zł 
Łóżeczko turystyczne
 dwupoziomowe
  4Baby
 Moderno

Nowe
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«

280zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Łóżeczko - kojec z przeznaczeniem od noworodka do przedszkolaka . Posiada dwa poziomy wysokości . Najwyższy z możliwością mocowania przewijaka - przewidziany dla noworodka . Niższy poziom to łóżeczko - kojec .Posiada materacyk, otwierany bok z suwakiem zapinanym od strony zewnetrznej . Kółeczka schowane w ramie łóżeczka - ułatwiają jego przesuwanie . Po rozłożeniu o wymiarach 120x 60cm . Piekna ,  futurystyczna rama łóżeczka z drobnymi akcentami serduszek na szczytach łóżeczka . Tapicerka łatwa do czyszczenia .Szybkie składanie do niewielkich wymiarów to rozwiązanie polecane do małych mieszkań , wypadów na obiad do teściowej , do ogrodu , na wszelkiego rodzaju wyjazdy . Turystyczna torba w zestawie - po złożeniu o wymiarch prostokąta ; dł 82cm x 24cm x17cm, waga całości ok. 11 kg . 

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyc 20zł
Wysyłka za pobraniem 30zł
Podkładka samochodowa
Dino
15-36 kg

Nowa
 
kolor szaro-ziel
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
 50zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Podkładka - podwyższenie dla dziecka do przewożenia w samochodzie  od ok. 6 roku życia do ok. 12 lat . Mocna konstrukcja z tworzywa , z podłokietnikami .- wewnątrz 25cm x 45 ( powierzchnia do siedzenia ) .Art.nowy .

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł
Podkładka samochodowa

Dino
15-36 kg
Nowa

kolor niebieski
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
  50zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Podkładka - podwyższenie dla dziecka do przewożenia w samochodzie  od ok. 6 roku życia do ok. 12 lat . Mocna konstrukcja z tworzywa,  z podłokietnikami .- wewnątrz 25cm x 45 ( powierzchnia do siedzenia ) .Art.nowy .

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł
Fotelik samochodowy Vito 15-36 kg Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij) Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij)
170zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij promocja
 Foteliki firmy 4Baby   spełniają wszystkie standarty bezpieczeństwa oraz zapewniają komfort jazdy maluchowi .
Produkt wyprodukowany zgodnie z normami Unii Europejskiej , posiada Certyfikat ECE R44/04
Posiada regulację wysokości zagłówka w zakresie 16 cm , podłokietniki , zagłówek zapewnia ochronę boczna głowy , miękkie siedzisko . Tapuicerka z wytrzymałego i miłęgo w dotyku materiału multispandexu .
Wymiary zewn.( szer./gł./wys.cm) ;46/ 37/64-80, wewn siedzisko 30-34-57.waga fotela 3,5kg.
W przypadku sprzedazy wysyłkowej prosimy doliczyć 15 zł.
Fotelik samochodowy
 Rico 9-36 kg
 Art.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
200zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
promocja
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

Solidne wykonanie i wysokiej jakości użyte materiały, nowoczesy wygląd, najmodniejsza kolorysyka, przystępna cena i bezpieczeństwo tej najważniejszej osoby. Fotelik spełniający najwyższe wymagania użytkowe i estetyczne .Posiada homologację ECER44/04. Dla dziecka w przedziale 9-36 kg .Mocowany przodem do kierunku jazdy przy użyciu pasów samochodowych . Posiada regulację wysokości zagłówka , obszerne i miękkie siedzenie. Możliwość demotażu szelek fotela i przypinania bezpośrednio pasem samochodowym .Końcowy etap jazdy w tym fotelu to sama podkładka - podwyższenie dla starszaka . Fotelik Nowy .

W przypadku sprzedazy wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł .Możliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł 

Wózek wielofunkcyjny
CarloLux
Aluminium


+ fotelik samochodowy .Art.Nowy
Kolor C21
[kolor na zamówienie]
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij) Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij) Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij)
 1180zł

Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Model wózka wykonany z niezwykłą starannością przez polskiego producenta. To model funkcjonalny, trwały, przewidziany na każdy teren, miasto, polne i leśne drogi, nierówności.
 Ze składaniem poszczególnych elementów z powodzeniem poradzi sobie każda mama, a prowdzenie tego wózka i spacer z maluszkiem będzie czystą przyjemnością.
Specjalnie resorowany zapewni lekką jazdę i zadowoli nawet bardzo wybrednych użytkowników. Koła pompowane, z błyszczącymi felgami.Z łatwym dostępem do wentyla . Koła przednie skrętne, blokowane do jazdy na wprost. Skórzana rączka z regulacją kąta nachylenia. Stelaż wraz z kołami o wadze 7,5 kg.
 Niezwykle lekki bo złożony z konstrukcji aluminiowej .
Gondolka ze sztywnym uchwytem w budce ( pokrycie uchwytu ekologiczną skórą), z cicho składaną budką,( nie obudzi śpiącego dziecka) oraz specjalnym okapem  Wewnątrz mięcutki materacyk, (użyte naturalne materiały dla pełnej ochrony delikatnej skóry), podnoszone plecki (dla dzieci szybko chcących poznawać świat). Gondolka może dodatkowo pełnić funkcję bujaczka-łóżeczka. Posiada specjalnie wzmocniony i wyprofilowany spód z możliwością bujania, oraz nóżki do postawienia. Waga gondoli 4kg.
 Spacerówka z możliwością mocowaia w obu kierunkach jazdy. Z regulowanym oparciem w kilku pozycjach, w tym do pozycji na leżąco (długość 95cm x szerokośc 33cm mierzone wewnątrz), długi regulowany i wyprofilowany podnóżek,specjalnie ofoliowany ( 24cm ), szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający w całości zdejmowany i ofoliowany, z własnym zadaszeniem ( zdejmowany tył budy na super upały ) oraz przykryciem na nóżki do części spacerowej.
Spacerówka zwraca uwagę nowoczesną stylistyką, odbiega wyglądem od tradycyjnych spacerówek w kompletach wielofunkcyjnych.
W zestawie elegancka  torba na akcesoria, moskitiera oraz folia p/deszczowa, łącznik do mocowania fotelika samochodowego na stelażu wózka oraz fotelik - nosidełko - bujadełko w przedziale wagowym 0-10kg, atestowane. Z pełnym wyposażeniem : wkładką niemowlęcą, zadaszeniem i przykryciem na nóżki. Zestaw złożony z 3 elementów: gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego w super atrakcyjnej cenie.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł
Wózek wielofunkcyjny
 Carlo Lux aluminium
 + fotelik samochodowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
C12
  1180zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Wysokiej jakości zestaw wózka wielofunkcyjnego z fotelikiem - nosidełkiem
Wyprodukowane w Polsce .Wysoka jakość wykonania . Modna stylistyka przyciaga wzrok. Wózek przeznaczony do intensywnego użytkowania - nawet w trudnym terenie . Komfort jazdy tym wózkiem docenisz Ty i Twoje dziecko .
Wózek spełnia normę europejską PN-EN 1888-2004
Fotelik spełnia normę ECE R44/04
Zalety:
Mocny i trwały stelaż z dużymi pompowanymi kołami, przednie nieco mniejsze dla łatwiejszego prowadzenia .Przednie koła skrętne z blokadami do jazdy na wprost. Wózek łatwy w manewrowaniu nawet na małych powierzchniach . Łatwy w składaniu .Nieduży ciężar zestawu . Niezwykle proste łączenie poszczególnych elementów dzięki systemowi "click"
Super miękkie zawieszenie z regulacją amortyzatorów. Ładne wykończenie gondoli oraz rączki do prowadzenia ,wykonane z eco -skóry. Dodatkowo regulowany kąt rączki dla pełnej wygody prowadzenia i dla osób z różnicą wzrostu.
Gondolka -część głęboka posiada sztywny uchwyt do przenoszenia , z tyłu otwieraną klapkę z wywietrznikiem .Wewnatrz materacyk , podnoszone plecki . Gondolka może być wykorzystana jako przenośne łóżeczko lub kołyska ( posiada płozy od spodu i nóżki do postawienia ). Możliwość złożenia gondoli również na płasko .
Część spacerowa z możliwością mocowania w obu kierunkach jazdy . Posiada regulowane oparcie również do pozycji na leżąco , z regulowanym ofoliowanym podnóżkiem . Pięciopunktowe szelki i sztywny pałączek zapewniają bezpieczeńswo ruchliwemu dziecku . Spacerówka posiada własne zadaszenie ze zdejmowanym tyłem budki ( po zdjęciu ukazuje się siateczka ) oraz długie przykrycie na nóżki
 
Fotelik samochodowy w przedziale od urodzin do ok. 1 roku życia. Mocowany do samochodu pasami tyłem do kierunku jazdy. Spełnia również funkcję nosidła i bujaka .Posiada wkładkę niemowlęcą, zadaszenie , przykrycie na nóżki.
 Możliwość mocowania fotelika przy użyciu załączonych adapterów na stelażu wózka jako mini gondolka .
 
W zestawie ; torba na akcesoria, moskitiera, folia p/deszczowa, kosz na zakupy , adapter do mocowania fotelika na stelażu wózka
Wymiary ;
gondola 76x38x20, materacyk wewnątrz 72 cm
waga gondoli 4,5kg
spacerówka mierzona wewnątrz 95x33, podnóżek 24cm
waga spacerówki 5,5 kg
stelaż po złożeniu 58x83x35
waga stelaża z kołami 11kg
koła o średnicy 23cm i 28cm


W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł. Mozłiwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł
Fotelik samochodowy
 Rico  9-36 kg
 .Art.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
200zł dostawa w drodze Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Solidne wykonanie i wysokiej jakości użyte materiały, nowoczesy wygląd, najmodniejsza kolorysyka, przystępna cena i bezpieczeństwo tej najważniejszej osoby. Fotelik spełniający najwyższe wymagania użytkowe i estetyczne .Posiada homologację ECER44/04. Dla dziecka w przedziale 9-36 kg .Mocowany przodem do kierunku jazdy przy użyciu pasów samochodowych . Posiada regulację wysokości zagłówka , obszerne i miękkie siedzenie. Możliwość demotażu szelek fotela i przypinania bezpośrednio pasem samochodowym .Końcowy etap jazdy w tym fotelu to sama podkładka - podwyższenie dla starszaka . Fotelik Nowy .

W przypadku sprzedazy wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł .Możliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł 
Podkładka samochodowa
Taurus
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
15-36 kg
 Nowa
37zł
Podkładka- podwyższenie do samochodu dla starszych dzieci.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15 zł
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Fotelik samochodowy
 Rico Comfort 
9-36 kg Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
  > 200zł
(chwilowy brak koloru - dostawa w drodze)

Solidne wykonanie i wysokiej jakości użyte materiały, nowoczesy wygląd, najmodniejsza kolorysyka, przystępna cena i bezpieczeństwo tej najważniejszej osoby. .Fotelik spełniający najwyższe wymagania użytkowe i estetyczne .Posiada homologację ECER44/04. Dla dziecka w przedziale 9-36 kg ,od. ok. 1,5 roku do 12 lat  Mocowany przodem do kierunku jazdy przy użyciu pasów samochodowych . Posiada regulację wysokości zagłówka , obszerne i miękkie siedzenie. Możliwość demotażu szelek fotela i przypinania bezpośrednio pasem samochodowym .Końcowy etap jazdy w tym fotelu to sama podkładka - podwyższenie dla starszaka . Fotelik Nowy .

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25 zł 

Wózek wielofunkcyjny
 Carlo Lux
+ fotelik samochodowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
kolor C16
 Art. Nowy
  990zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

Wózek wyprodukowany w Polsce. Polecamy na nasze drogi , chodniki i miejsca trudno dostępne . Wytrzymała mocna, stalowa  konstrukcja i super podwozie , zdecydowanie wygrywa nawet z zachodnimi , drogimi modelami . Stelaż łatwo i szybko składany do niewielkiej postaci. Niezwykle szybkie, automatyczne mocowanie poszczególnych elementów. Koła pompowane, przednie skrętne z blokadą do jazdy na wprost , o nieco mniejszej średnicy niż tylne. Nowoczesny system amortyzacji. Wspaniale sprawdza się zarówno w mieście jak i w plenerze. Łatwość manewrowania wózkiem. Gondolka ze szytwnym uchwytem w budce , wewnątrz mięciutki materacyk , podnoszone plecki , cicho składana budka ( nie obudzi śpiącego malca) Gondolka dodatkowo może pełnić funkcję bujaczka-łóżeczka . Posiada specjalnie wyprofilowany spód z możliwością bujania oraz nóżki do postawienia . Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy . Z regulowanym oparciem (długość 95cm x szerokość 33cm mierzone wewnątrz.) w kilku pozycjach , w tym do pozycji na leżąco , długi regulowany podnóżek (24cm ), szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający, własne zadaszenie oraz dłuższe przykrycie na nóżki. W zestawie elegancka torba na akcesoria , z przegródkami, folia p/deszczowa, moskitierka , łącznik do mocowania fotelika samochodowego na stelażu wózka oraz fotelik - nosidełko -bujadeło z własnym pełnym wyposażeniem ( zadaszenie, wkładka niemowlęca, przykrycie na nózki

W przypadku sprzedaży wysyłkwoej prosimy doliczyć 50zł , wysyłka za pobraniem 60zł

Łóżeczko turystyczne Nowe Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij) Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij) 168zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Łóżeczko podróżne, turystyczne i do codzienngo użytku jako łóżeczko i kojec. po rozłozeniu o wymiarach 120x60cm .Solidnepodparcie podłogi.Duża kieszeń na drobiazgi.Z materacykiem. Posiad otwierany bok od strony rodzica, kółeczka do łatwiejszego przesuwania. Bardzo prosty i szybki sposób składania do niewielkiej postaci do podróżnej torby.w zestawie moskitierka.Waga łózeczka 9,4 kg.Najmodniejsza kolorystyka.
W przypadku sprzedaży wysyłkowejprosimy doliczyć 15zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Wózek wielofunkcyjny
 Carlo Lux
+ fotelik samochodowy
kolor C19
Art. NOWY
[kolor na zamówienie]
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 990zł
promocja

Wysokiej jakości zestaw wózka wielofunkcyjnego z fotelikiem - nosidełkiem
Wyprodukowane w Polsce .Wysoka jakość wykonania . Modna stylistyka przyciaga wzrok. Wózek przeznaczony do intensywnego użytkowania - nawet w trudnym terenie . Komfort jazdy tym wózkiem docenisz Ty i Twoje dziecko .
Wózek spełnia normę europejską PN-EN 1888-2004
Fotelik spełnia normę ECE R44/04
Zalety:
Mocny i trwały stelaż z dużymi pompowanymi kołami, przednie nieco mniejsze dla łatwiejszego prowadzenia .Przednie koła skrętne z blokadami do jazdy na wprost. Wózek łatwy w manewrowaniu nawet na małych powierzchniach . Łatwy w składaniu .Nieduży ciężar zestawu . Niezwykle proste łączenie poszczególnych elementów dzięki systemowi "click"
Super miękkie zawieszenie z regulacją amortyzatorów. Ładne wykończenie gondoli oraz rączki do prowadzenia ,wykonane z eco -skóry. Dodatkowo regulowany kąt rączki dla pełnej wygody prowadzenia i dla osób z różnicą wzrostu.
Gondolka -część głęboka posiada sztywny uchwyt do przenoszenia , z tyłu otwieraną klapkę z wywietrznikiem .Wewnatrz materacyk , podnoszone plecki . Gondolka może być wykorzystana jako przenośne łóżeczko lub kołyska ( posiada płozy od spodu i nóżki do postawienia ). Możliwość złożenia gondoli również na płasko .
Część spacerowa z możliwością mocowania w obu kierunkach jazdy . Posiada regulowane oparcie również do pozycji na leżąco , z regulowanym ofoliowanym podnóżkiem . Pięciopunktowe szelki i sztywny pałączek zapewniają bezpieczeńswo ruchliwemu dziecku . Spacerówka posiada własne zadaszenie ze zdejmowanym tyłem budki ( po zdjęciu ukazuje się siateczka ) oraz długie przykrycie na nóżki
 
Fotelik samochodowy w przedziale od urodzin do ok. 1 roku życia. Mocowany do samochodu pasami tyłem do kierunku jazdy. Spełnia również funkcję nosidła i bujaka .Posiada wkładkę niemowlęcą, zadaszenie , przykrycie na nóżki.
 Możliwość mocowania fotelika przy użyciu załączonych adapterów na stelażu wózka jako mini gondolka.
 
W zestawie ; torba na akcesoria, moskitiera, folia p/deszczowa, kosz na zakupy , adapter do mocowania fotelika na stelażu wózka
Wymiary ;
gondola 76x38x20, materacyk wewnątrz 72 cm
waga gondoli 4,5kg
spacerówka mierzona wewnątrz 95x33, podnóżek 24cm
waga spacerówki 5,5 kg
stelaż po złożeniu 58x83x35
waga stelaża z kołami 11kg
koła o średnicy 23cm i 28cm

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł. Mozłiwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł
Wózek wielofunkcyjny
 Carlo Lux
+fotelik samochodowy
kolor C10
Art. Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 990zł
promocja

chwilowo brak, dostawa w drodze

Wysokiej jakości zestaw wózka wielofunkcyjnego z fotelikiem - nosidełkiem
Wyprodukowane w Polsce .Wysoka jakość wykonania . Modna stylistyka przyciaga wzrok. Wózek przeznaczony do intensywnego użytkowania - nawet w trudnym terenie . Komfort jazdy tym wózkiem docenisz Ty i Twoje dziecko .
Wózek spełnia normę europejską PN-EN 1888-2004
Fotelik spełnia normę ECE R44/04
Zalety:
Mocny i trwały stelaż z dużymi pompowanymi kołami, przednie nieco mniejsze dla łatwiejszego prowadzenia .Przednie koła skrętne z blokadami do jazdy na wprost. Wózek łatwy w manewrowaniu nawet na małych powierzchniach . Łatwy w składaniu .Nieduży ciężar zestawu . Niezwykle proste łączenie poszczególnych elementów dzięki systemowi "click"
Super miękkie zawieszenie z regulacją amortyzatorów. Ładne wykończenie gondoli oraz rączki do prowadzenia ,wykonane z eco -skóry. Dodatkowo regulowany kąt rączki dla pełnej wygody prowadzenia i dla osób z różnicą wzrostu.
Gondolka -część głęboka posiada sztywny uchwyt do przenoszenia , z tyłu otwieraną klapkę z wywietrznikiem .Wewnatrz materacyk , podnoszone plecki . Gondolka może być wykorzystana jako przenośne łóżeczko lub kołyska ( posiada płozy od spodu i nóżki do postawienia ). Możliwość złożenia gondoli również na płasko .
Część spacerowa z możliwością mocowania w obu kierunkach jazdy . Posiada regulowane oparcie również do pozycji na leżąco , z regulowanym ofoliowanym podnóżkiem . Pięciopunktowe szelki i sztywny pałączek zapewniają bezpieczeńswo ruchliwemu dziecku . Spacerówka posiada własne zadaszenie ze zdejmowanym tyłem budki ( po zdjęciu ukazuje się siateczka ) oraz długie przykrycie na nóżki
 
Fotelik samochodowy w przedziale od urodzin do ok. 1 roku życia. Mocowany do samochodu pasami tyłem do kierunku jazdy. Spełnia również funkcję nosidła i bujaka .Posiada wkładkę niemowlęcą, zadaszenie , przykrycie na nóżki.
 Możliwość mocowania fotelika przy użyciu załączonych adapterów na stelażu wózka jako mini gondolka .
 
W zestawie ; torba na akcesoria, moskitiera, folia p/deszczowa, kosz na zakupy , adapter do mocowania fotelika na stelażu wózka
Wymiary ;
gondola 76x38x20, materacyk wewnątrz 72 cm
waga gondoli 4,5kg
spacerówka mierzona wewnątrz 95x33, podnóżek 24cm
waga spacerówki 5,5 kg
stelaż po złożeniu 58x83x35
waga stelaża z kołami 11kg
koła o średnicy 23cm i 28cm

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł. Mozłiwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł
Wózek wielofunkcyjny Carlo Lux Aluminium +fotelik samochodowy
kolor C20
[kolor na zamówienie]

Art.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij 1180zł
promocja

Naprawdę lekki wózek . Bardzo lekka aluminiowa konstrukcja - z prostym i szybkim mocowaniem poszczególnych elementów .   Stelaż łatwo  składany do niewielkiej postaci.  Niezwykle szybkie, automatyczne mocowanie poszczególnych elementów. Koła pompowan, przednie skrętne z blokadą do jazdy na wprost , o nieco mniejszej średnicy  niż tylne.
  Nowoczesny system amortyzacji . Wspaniale sprawdza się zarówno  w mieście jak  i w plenerze. Nawet po śniegu i piachu przejedzie bez problemu, a dziecko w nim podróżujące nie będzie narażone na wstrząsy.
 Gondolka ze sztywnym uchwytem w budce, z tylnym okienkiem z wentylacją ,  wewnątrz mięciutki materacyk( długość materacyka 72 cm ) , podnoszone plecki, wyścielane wnętrze bawełnianą tkaniną , cicho składana budka ( nie obudzi śpiącego malca). Rączka gondoli oraz uchwyt do prowadzenia wykonany z ekologicznej skóry , z regulacja kąta nachylenia .
 Gondolka dodatkowo może pełnić funkcję bujaczka-łóżeczka . Posiada specjalnie wyprofilowany spód z możliwością bujania oraz nóżki do postawienia.
Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy .  Z regulowanym oparciem (długość 95cm x szerokość 33cm mierzone wewnątrz.) w kilku pozycjach , w tym do pozycji na leżąco , długi regulowany podnóżek (24cm ) z  ofoliowanym miejscem na postawienie nóżek ,  szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający ofoliowany , własne zadaszenie z tyłem na suwak ( możemy skracać budkę z tyłu w cieplejsze dni )  oraz dłuższe przykrycie na nóżki dla ochrony przed chłodem 
 Spacerówka jest starannie wykonana , zwraca uwagę również nowoczesną stylistyką, odbiega wyglądem od tradycyjnych spacerówek  w wersjach wózków wielofunkcyjnych .

W zestawie elegancka torba na akcesoria ,  z przegródkami,  folia p/deszczowa,  moskitierka ,  łącznik do mocowania fotelika samochodowego na stelażu wózka oraz fotelik - nosidełko -bujadełko z własnym  pełnym wyposażeniem (zadaszenie, wkładka niemowlęca, przykrycie na nózki ).
Waga stelaża z kołami 7,5 kg
Waga w wersji głębokiej 11,5 kg!!!
Waga w wersji spacerowej 12,5 kg
Waga samej spacerówki 5kg
Waga samej gondolki 4 kg
Wymiary samego stelaża po złożeniu 0,58x0,83x033

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł . Możliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10 zł 
Nosidełko szelkowe
 Tufi Active Plus
do 12 kg
Ar.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
  94zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Dla dziecka od 3,5 kg do 12 kg. Zgodne z normą PN-EN 13209-2:2005
W nosidełku mozemy przenosić dziecko w wielu pozycjach; na brzuchu - przodem i tyłęm do otoczenia, na bodrach - przodem i tyłem do  otoczenia . Możliwość ustawienia pozycji do karmienia .Nosidełko wykonane z niezwykłą starannościa , z mocnymi zapieciami i klamrami , z odpinanym daszkiem.Mocny materiał. Dostepna kolorystyka; szary, niebieski, czerwony . W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15 zł. Wysyłka z pobraniem 25  zł. Możliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł
Fotelik samochodowy
 Rico
 9-36 kg  
Nowy

Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
  200zł dostawa w drodze Solidne wykonanie i wysokiej jakości  użyte materiały , nowoczesy wygląd, najmodniejsza kolorysyka, przystępna cena i bezpieczeństwo tej najważniejszej osoby.  Fotelik spełniający najwyższe wymagania użytkowe i estetyczne. Posiada homologację ECER44/04.
Dla dziecka w przedziale 9-36 kg . Mocowany przodem do kierunku jazdy przy użyciu pasów samochodowych . Posiada regulację wysokości zagłówka , obszerne i miękkie siedzenie. Możliwość demotażu szelek fotela i przypinania  bezpośrednio pasem samochodowym . Końcowy etap jazdy w tym fotelu to sama podkładka - podwyższenie dla starszaka .
Fotelik Nowy .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł.Wysyłka za pobraniem 30zł  Możliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł
Fotelik samochodowy
Chicco
0-13 kg
 +baza
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
90zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik, nosidełko , bujdełko z własnym zadaszeniem. Mocowanie w samochodzie przy użyciu pasa samochodwego lub za pomocą załączonej bazy do samochodu  - co jest zdecydowanie bardziej proste i szybsze w niektórych modelach samochodów. Stan dobry

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł. Możliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł

Fotelik samochodowy
You & Me  9-36 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
220zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik samochodopwy z grupy fotelików tzw. rosnących . Posiada własne szelki , które po przekroczeniu przez dziecko wagi 18 kg wypinamy przypinając pasem  samochodowym jednocześnie fotelik i dziecko .Fotelik rozkładany na podkładkę - podwyższenie dla starszego dziecka . Stan dobry .

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł. Możliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłata 10zł
Podkładka samochodowa
Taurus
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij)
15-36 kg
 Nowa
37zł Podkładka- podwyższenie do samochodu dla starszych dzieci.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15 zł
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
TANIA WYSYŁKA
DO UNII EUROPEJSKIEJ
Większość przedmiotów z tej strony można zamówić do dowolnego kraju Unii Europejskiej. Koszty wysyłki są zależna od kraju dostawy i wagi przedmiotu.
Łóżeczko turystyczne Simplo
Nowe
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
  220zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Propozycja łóżeczka przenośnego tzw.turystycznego w podstawowej wesji  łóżeczko -kojec.
Posiada  otwierany bok od strony zewnętrznej, dużą kieszeń na drobiazgi , turystyczny materacyk, wytrzymałe tkaniny łatwe są  do utrzymania w czystości. Łóżeczko zabezpieczone jest  przed samoczynnym złożeniem systemem podwójnej blokady Double-Lock. Po rozłożeniu o wymiarach 120x60cm . Złożenie zajmuje zaledwie parę sekund i składane jest do turystycznej torby. W zestawie moskitiera.

W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 15zł. Wysyłka za pobraniem 25zł. Mozliwość dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł
Dętki do kół
 
10 x 1,75
x 2 AV35mm

Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij) Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij)
11zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij marki Rubena. Dętki wyprodukowane z najwyższej jakości kauczuku butylowego, który utrzymuje ciśnienie przez długi czas i ma bardzo dobra wytrzymałość na przebicie . Pasują do większości kół pompowanych prod.polskiej, do kółek  przednich , najczęściej skrętnych. Prosty wentylek
Wysyłka  za pośrednictem Poczty Polskiej - opłata 6zł - po wpłacie na konto . Za pobraniem 11zł 
Detki do kółek
10 x1,75 x 2
Sv 90/90
 11,50zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij marki Rubena. Dętki wyprodukowane z najwyższej jakości kauczuku butylowego, który utrzymuje ciśnienie przez długi czas i ma bardzo dobra wytrzymałość na przebicie . Pasują do większości kół pompowanych prod.polskiej, do kółek  przednich , najczęściej skrętnych. Zakrzywiony  wentylek .
Możliwość wysyłki .Dostarczenie za pośrednictem Poczty Polskiej - opłata 6zł  po wpłacie na konto , za pobraniem 11zł 
Fotelik samochodowy
 Bebe Confort
 9-36 kg
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
140zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Fotelik tzw. rosnący. Z przeznaczeniem dla dziecka od 1,5 roku do ok.12 lat . Posiada własne szelki , możliwość mocowanai starszego dziecka pasem samochodowym po zdemontowaniu szelek fotela . Rozkładany na podkładkę - podwyższenie.  Stan dobry.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20zł. Wysyłka  za pobraniem 30zł.
Wózek głęboko-spacerowy Adbor + fotelik samochodowy

Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
490zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Wózek z przekładana rączką, na dużych piankowych kołach . Wewnątrz wkład nosidełko, z uchwytami do przenoszenia. spacerowka duża i obszerna z regulowanym oparciem, regulowanym podnóżkiem, szelkami pieciopunktowymi , barierką zabezpieczającą.  Fajny do jazdy, o miękkim wygodnym zawieszeniu, nieskomplikowany w obsłudze .
W zestawie fotelik samochodowy 0-11 kg z własnym zadaszeniem, przykryciem na nóżki, wkładką niemowlęcą. Możliwość mocowania fotelika na wózku .
Stan całości b.dobry . Cukierkowy piękny kolorek , wózek czysty bez uszkodzeń. W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł . Wysyłka za pobraniem 60zł. Dostarczenie na terenie Łodzi 10zł
Wózek wielofunkcyjny
 Vegas
+fotelik samochodowy
Art.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
DOSTĘPNE INNE KOLORY
1240zł
promocja
Wózek zwraca uwagę. Nowoczesny design wózka + słodki urok tego modelu połaczony z praktycznym zastosowaniem .  Tapicerka przyciąga wzrok. Aluminiowy lekki stelaż .   Koła pompowane, przednie skrętne z blokadami do jazdy na wprost. Wspaniała miękka amoryzacja ze zmiennym ustawieniem w zależności od podłoża po którym jedziemy. Wysoko osadzona gondola - dla wysokich rodziców, bardzo długa rączka do prowadzenia wraz z regulowanym jej kątem. Uchwyt obity ekologiczna skórką . Gondola z tworzywa , duża ,głęboka  przestronna - pięknie wykonana , z dużym zadaszeniem i ochronnym przykryciem wysoko zapinanym w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych . Możliwość samodzielnego bujania w gondoli lub postawienia na nóżkach . Wewnątrz biała otulinka z naturalnej tkaniny - łatwo zdejmowana do prania, podnoszone plecki.  Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy. Proste mocowanie poszczególnych części. Spacerówka posiada własne zadaszenie z regulowanym oparciem także do pozycji na leżąco, regulowanym podnóżkiem, szelkami , barierką ochronną . W zestawie folia p/deszczowa, moskitierka, torba na akcesoria ( duża i pojemna ) oraz fotelik samochodowy 0-11 kg z możliwością mocowania na stelażu wózka.. Fotelik posiada własne zadaszenie , wkładkę , przykrycie . Parametry:  Wysokość rączki do podłoża 113cm, wysokość gondolki od podłoża 82cm , wymiary gondoli wewnątrz 77cm x 38cm . Wózek rozłożony ; szerokość wraz z kołami 59cm x dlugość 100cm , waga gondoli wraz ze stelażem 12kg!!!!!To jak na duzy wózek jest on bardzo lekki Waga gondolki 3,8 kg.Waga wkładu spacerowego 4,4 , waga zestawu ze spacerówką  12,6  .Stelaż po złożeniu ; 90x 59 x40 ( wraz z kołami) , 80cm x 53cm x24cm ( po zdjęciu kół )  . Produkt polski - wysokiej jakości . W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł. Wysyłka za pobraniem 60zł .Na terenie Łodzi mozliwość dowiezienia za opłatą 10 zł .
Pompka do kółek
Art. Nowy
30zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Pompka do kółek  pompowanych . Dla łatwiejszego pompowania  posiada specjalny wężyk . Specjalnie przystosowana do  łatwiejszego pompowania kółek do wózków Carlo , Maximus, Smart . Artykuł nowy . W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 20 zł
Wózek wielofunkcyjny Carlo Lux
Aluminium
+ fotelik
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij)
.Artykuł Nowy
Seria limitowana
kolor na zamówienie
1180zł

Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Model wózka wykonany z niezwykłą starannością przez polskiego producenta. To model funkcjonalny, trwały, przewidziany na każdy teren, miasto, polne i leśne drogi, nierówności.  Ze składaniem poszczególnych elementów z powodzeniem poradzi sobie każda mama, a prowdzenie tego wózka i spacer z maluszkiem będzie czystą przyjemnością. Specjalnie resorowany zapewni lekką jazdę i zadowoli nawet bardzo wybrednych użytkowników.
Koła pompowane, z błyszczącymi felgami. Przednie skrętne, blokowane do jazdy na wprost. Skórzana rączka z regulacją kąta nachylenia. Stelaż wraz z kołami o wadze 7,5 kg.Niezwykle lekki bo złożony z konstrukcji aluminiowej .
 Gondolka ze sztywnym uchwytem w budce ( pokrycie uchwytu ekologiczną skórą), z cicho składaną budką,( nie obudzi śpiącego dziecka).
Wewnątrz mięcutki materacyk, (użyte naturalne materiały dla pełnej ochrony delikatnej skóry), podnoszone plecki (dla dzieci szybko chcących poznawać świat).
Gondolka może dodatkowo pełnić funkcję bujaczka-łóżeczka. Posiada specjalnie wzmocniony i wyprofilowany spód z możliwością bujania, oraz nóżki do postawienia. Waga gondoli 4kg.
Spacerówka z możliwością mocowaia w obu kierunkach jazdy. Z regulowanym oparciem  w kilku pozycjach, w tym do pozycji na leżąco (długość  95cm x szerokośc 33cm mierzone wewnątrz), długi regulowany i wyprofilowany podnóżek,specjalnie ofoliowany ( 24cm ), szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający w całości zdejmowany i ofoliowany, z własnym zadaszeniem ( zdejmowany tył budy na super upały )  oraz przykryciem na nóżki do części spacerowej. Spacerówka  zwraca uwagę nowoczesną stylistyką, odbiega wyglądem od tradycyjnych spacerówek w kompletach wielofunkcyjnych.
W zestawie torba na akcesoria, moskitiera oraz folia p/deszczowa, łącznik do mocowania fotelika samochodowego na stelażu wózka  oraz fotelik - nosidełko - bujadełko w przedziale wagowym 0-11kg, atestowane. Z pełnym wyposażeniem : wkładką niemowlęcą, zadaszeniem i przykryciem na nóżki.
Zestaw złożony z 3 elementów:  gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego w super atrakcyjnej cenie.
Kolorystyka danego modelu zamieszczona obok.
W przypadku sprzedaży wysyłkowejprosimy doliczyć 50zł.

Nasi klienci poszukują ładnych,  używanych, wózków wielofunkcyjnych z fotelikami samochodowymi , firmowych  fotelików samochodowych w przedziale wagowym do 13kg,18kg, 25kg, 36kg
krzesełek do karmienia,  firmowych wózków wielofunkcyjnych,  wózków spacerowych.
ZAPRASZAMY DO KOMISU
Uwaga!
Każdy wózek z naszej  strony www  na terenie Łodzi dowieziemy za symboliczne 10zł !
Dzwoń 426487547, 692783435
Wózek wielofunkcyjny
 Carlo Lux
+ fotelik samochodowy
Art.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
kolor na zamówienie
1180zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Naprawdę lekki wózek. Bardzo lekka aluminiowa konstrukcja - z prostym i szybkim mocowaniem poszczególnych elementów .   Stelaż łatwo  składany do niewielkiej postaci.  Niezwykle szybkie, automatyczne mocowanie poszczególnych elementów. Koła pompowan, przednie skrętne z blokadą do jazdy na wprost , o nieco mniejszej średnicy  niż tylne.
  Nowoczesny system amortyzacji . Wspaniale sprawdza się zarówno w mieście jak i w plenerze. Nawet po śniegu i piachu przejedzie bez problemu. a dziecko w nim podróżujące nie będzie narażone na wstrząsy.
 Gondolka ze sztywnym uchwytem w budce, z tylnym okienkiem z wentylacją, wewnątrz mięciutki materacyk( długość materacyka 72 cm )  , podnoszone plecki, wyścielane wnętrze bawełnianą tkaniną , cicho składana budka ( nie obudzi śpiącego malca). Rączka gondoli oraz uchwyt do prowadzenia wykonany z ekologicznej skóry . z regulacja kąta nachylenia.
 Gondolka dodatkowo może pełnić funkcję bujaczka-łóżeczka . Posiada specjalnie wyprofilowany spód z możliwością bujania oraz nóżki do postawienia.
Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy.  Z regulowanym oparciem (długość 95cm x szerokość 33cm mierzone wewnątrz.) w kilku pozycjach, w tym do pozycji na leżąco, długi regulowany podnóżek (24cm ) z  ofoliowanym miejscem na postawienie nóżek ,  szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający ofoliowany, własne zadaszenie z tyłem na suwak ( możemy skracać budkę z tyłu w cieplejsze dni )  oraz dłuższe przykrycie na nóżki dla ochrony przed chłodem 
 Spacerówka jest starannie wykonana, zwraca uwagę również nowoczesną stylistyką, odbiega wyglądem od tradycyjnych spacerówek  w wersjach wózków wielofunkcyjnych.
W zestawie elegancka torba na akcesoria,  z przegródkami,  folia p/deszczowa,  moskitierka,  łącznik do mocowania fotelika samochodowego na stelażu wózka oraz fotelik - nosidełko -bujadełko z własnym  pełnym wyposażeniem ( zadaszenie, wkładka niemowlęca, przykrycie na nózki ).
Waga stelaża z kołami 7,5 kg
Waga w wersji głębokiej 11,5 kg!!!
Waga w wersji spacerowej 12,5 kg
Waga samej spacerówki 5kg
Waga samej gondolki 4 kg
Wymiary samego stelaża po złożeniu 0,58x0,83x033
W przypadku sprzedazy wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł Cena przedmiotu i wysyłki nie podlega negocjacjom
Dętki do kół
Rubena
12 1/2x2 1/4
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij)

Nowe
12 zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij

dętki do wózków 12 1/2x2 1/4 AV35mm. marki Rubena. Dętki wyprodukowane z najwyższej jakości kauczuku butylowego , który utrzymuje ciśnienie przez długi czas i ma bardzo dobra wytrzymałość na przebicie . Pasuje do większości kół pompowanych prod.polskiej, do kółek wózków Xlander, Tako, również Espiro, Baby Design,Mutsy,Quinny, Maxi Cosi....

Wózek wielofunkcyjny Carlo
Lux Alu
+ fotelik samochodowy Kolor C13
Czarno-żółty [kolor na zamówienie]
Art.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
1180zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
promocja
Naprawdę lekki wózek. Bardzo lekka aluminiowa konstrukcja - z prostym i szybkim mocowaniem poszczególnych elementów .   Stelaż łatwo  składany do niewielkiej postaci.  Niezwykle szybkie, automatyczne mocowanie poszczególnych elementów. Koła pompowan, przednie skrętne z blokadą do jazdy na wprost , o nieco mniejszej średnicy  niż tylne.
  Nowoczesny system amortyzacji . Wspaniale sprawdza się zarówno w mieście jak i w plenerze. Nawet po śniegu i piachu przejedzie bez problemu. a dziecko w nim podróżujące nie będzie narażone na wstrząsy.
 Gondolka ze sztywnym uchwytem w budce, z tylnym okienkiem z wentylacją, wewnątrz mięciutki materacyk( długość materacyka 72 cm )  , podnoszone plecki, wyścielane wnętrze bawełnianą tkaniną , cicho składana budka ( nie obudzi śpiącego malca). Rączka gondoli oraz uchwyt do prowadzenia wykonany z ekologicznej skóry . z regulacja kąta nachylenia.
 Gondolka dodatkowo może pełnić funkcję bujaczka-łóżeczka . Posiada specjalnie wyprofilowany spód z możliwością bujania oraz nóżki do postawienia.
Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy.  Z regulowanym oparciem (długość 95cm x szerokość 33cm mierzone wewnątrz.) w kilku pozycjach, w tym do pozycji na leżąco, długi regulowany podnóżek (24cm ) z  ofoliowanym miejscem na postawienie nóżek ,  szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający ofoliowany, własne zadaszenie z tyłem na suwak ( możemy skracać budkę z tyłu w cieplejsze dni )  oraz dłuższe przykrycie na nóżki dla ochrony przed chłodem 
 Spacerówka jest starannie wykonana, zwraca uwagę również nowoczesną stylistyką, odbiega wyglądem od tradycyjnych spacerówek  w wersjach wózków wielofunkcyjnych.
W zestawie elegancka torba na akcesoria,  z przegródkami,  folia p/deszczowa,  moskitierka,  łącznik do mocowania fotelika samochodowego na stelażu wózka oraz fotelik - nosidełko -bujadełko z własnym  pełnym wyposażeniem ( zadaszenie, wkładka niemowlęca, przykrycie na nózki ).
Waga stelaża z kołami 7,5 kg
Waga w wersji głębokiej 11,5 kg!!!
Waga w wersji spacerowej 12,5 kg
Waga samej spacerówki 5kg
Waga samej gondolki 4 kg
Wymiary samego stelaża po złożeniu 0,58x0,83x033
W przypadku sprzedazy wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł Cena przedmiotu i wysyłki nie podlega negocjacjom
Stronę aktualizujemy raz w tygodniu- prosimy o sprawdzanie dostępności przedmiotu !!!!
                         Miejsce na Twój wózek - zapraszamy ,
Przyjmiemy właśnie teraz: wózki wielofunkcyjne, spacerowe, krzesełka do karmienia , foteliki samochodowe powyżej 13 kg , chodziki .Zapraszamy

KUPUJ W BUBU
Dlaczego NAPRAWDĘ WARTO kupować w BuBu?
  • Bo tylko my dajemy Ci dodatkowe korzyści
  • każdy wózek, zwrówno nowy jak i uzywany, są dokładnie sprawdzane przed sprzedażą. Kupujesz bez obaw i "niespodzianek". My wiemy co i jak sprawdzić.
  • kupujesz w firmie która istnieje od 22 lat! To rękojmia zaufania Klientów
  •  Tylko u nas dostajesz za darmo pełną opiekę po sprzedaży. W każdej chwili możesz skonsultować się w sprawie użytkowania, konserwacji itp.  - wystarczy posiadać nasz  paragon.
BuBu - zadowolone zakupy
Wózek  wielofunkcyjny
Carlo LuxAluminium
+fotelik samochodowy
Art.Nowy
Kolor szaro - fioletowy 
kolor na zamówienie
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij) Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij)
  1180zł
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Model wózka wykonany z niezwykłą starannością przez polskiego producenta. To model funkcjonalny, trwały, przewidziany na każdy teren, miasto, polne i leśne drogi, nierówności. Ze składaniem poszczególnych elementów z powodzeniem poradzi sobie każda mama, a prowdzenie tego wózka i spacer z maluszkiem będzie czystą przyjemnością.
Specjalnie resorowany zapewni lekką jazdę i zadowoli nawet bardzo wybrednych użytkowników. Koła pompowane, z błyszczącymi felgami.
Z łatwym dostępem do wentyla . Koła przednie skrętne, blokowane do jazdy na wprost. Skórzana rączka z regulacją kąta nachylenia. Stelaż wraz z kołami o wadze 7,5 kg. Niezwykle lekki bo złożony z konstrukcji aluminiowej .
Gondolka ze sztywnym uchwytem w budce ( pokrycie uchwytu ekologiczną skórą), z cicho składaną budką,( nie obudzi śpiącego dziecka) oraz specjalnym okapem  Wewnątrz mięcutki materacyk, (użyte naturalne materiały dla pełnej ochrony delikatnej skóry), podnoszone plecki (dla dzieci szybko chcących poznawać świat). Gondolka może dodatkowo pełnić funkcję bujaczka-łóżeczka. Posiada specjalnie wzmocniony i wyprofilowany spód z możliwością bujania, oraz nóżki do postawienia. Waga gondoli 4kg.
 Spacerówka z możliwością mocowaia w obu kierunkach jazdy. Z regulowanym oparciem w kilku pozycjach, w tym do pozycji na leżąco (długość 95cm x szerokośc 33cm mierzone wewnątrz), długi regulowany i wyprofilowany podnóżek,specjalnie ofoliowany ( 24cm ), szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający w całości zdejmowany i ofoliowany, z własnym zadaszeniem ( zdejmowany tył budy na super upały ) oraz przykryciem na nóżki do części spacerowej.
Spacerówka zwraca uwagę nowoczesną stylistyką, odbiega wyglądem od tradycyjnych spacerówek w kompletach wielofunkcyjnych.
W zestawie elegancka  torba na akcesoria, moskitiera oraz folia p/deszczowa, łącznik do mocowania fotelika samochodowego na stelażu wózka oraz fotelik - nosidełko - bujadełko w przedziale wagowym 0-10kg, atestowane. Z pełnym wyposażeniem : wkładką niemowlęcą, zadaszeniem i przykryciem na nóżki.
 Zestaw złożony z 3 elementów: gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego w super atrakcyjnej cenie.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł
Wózek wielofunkcyjny
Carlo Lux

 Aluminium
kolor C26
+ fotelik samochodowy
Art.Nowy
Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij) Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij) Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie(kliknij)
  1240zł

Niebywałą okazję mamy
- cenę dzisiaj obniżamy
Teraz tylko 1180złchwilowo brak
Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij
Model wózka wykonany z niezwykłą starannością przez polskiego producenta. To model funkcjonalny, trwały, przewidziany na każdy teren, miasto, polne i leśne drogi, nierówności. Ze składaniem poszczególnych elementów z powodzeniem poradzi sobie każda mama, a prowdzenie tego wózka i spacer z maluszkiem będzie czystą przyjemnością. Specjalnie resorowany zapewni lekką jazdę i zadowoli nawet bardzo wybrednych użytkowników. Koła pompowane, z błyszczącymi felgami.Z łatwym dostępem do wentyla . Koła przednie skrętne, blokowane do jazdy na wprost. Skórzana rączka z regulacją kąta nachylenia. Stelaż wraz z kołami o wadze 7,5 kg. Niezwykle lekki bo złożony z konstrukcji aluminiowej .
Gondolka ze sztywnym uchwytem w budce ( pokrycie uchwytu ekologiczną skórą), z cicho składaną budką,( nie obudzi śpiącego dziecka) oraz specjalnym okapem  Wewnątrz mięcutki materacyk, (użyte naturalne materiały dla pełnej ochrony delikatnej skóry), podnoszone plecki (dla dzieci szybko chcących poznawać świat). Gondolka może dodatkowo pełnić funkcję bujaczka-łóżeczka. Posiada specjalnie wzmocniony i wyprofilowany spód z możliwością bujania, oraz nóżki do postawienia. Waga gondoli 4kg.
 Spacerówka z możliwością mocowaia w obu kierunkach jazdy. Z regulowanym oparciem w kilku pozycjach, w tym do pozycji na leżąco (długość 95cm x szerokośc 33cm mierzone wewnątrz), długi regulowany i wyprofilowany podnóżek,specjalnie ofoliowany ( 24cm ), szelki pięciopunktowe, pałączek zabezpieczający w całości zdejmowany i ofoliowany, z własnym zadaszeniem ( zdejmowany tył budy na super upały ) oraz przykryciem na nóżki do części spacerowej. Spacerówka zwraca uwagę nowoczesną stylistyką, odbiega wyglądem od tradycyjnych spacerówek w kompletach wielofunkcyjnych.
W zestawie elegancka  torba na akcesoria, moskitiera oraz folia p/deszczowa, łącznik do mocowania fotelika samochodowego na stelażu wózka oraz fotelik - nosidełko - bujadełko w przedziale wagowym 0-10kg, atestowane. Z pełnym wyposażeniem : wkładką niemowlęcą, zadaszeniem i przykryciem na nóżki. Zestaw złożony z 3 elementów: gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego w super atrakcyjnej cenie.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł
Wózek wielofunkcyjny
 X-lander XA
+fotelik samochodowy

Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie« Kliknij tu aby powiększyć to zdjęcie«
980zł Kliknij tu aby wypełnić formularz zamówienia kliknij Tego modelu nie trzeba przedstawiać. Najchętniej kupowany wózek i najbardziej udany model firmy X-lander .
Wózek zwrotny a zarazem stabilny i świetnie trzymający się podłoża, przejedzie po piachu, śniegu , błocie , po nierównym terenie , a w mieście dzięki przednim zwrotnym kołom   jazda będzie przyjemnością a nie wyzwaniem.Lekki, aluminiowy a jednocześnie wytrzymały stelaż. Duży i pojemny kosz na zakupy .
Koła przednie pompowane zwrotne,  blokowane do jazdy na wprost. Długa  rączka z regulowanym kątem nachylenia , pokryta eco skórą.  Gondolka przyjemna i bardzo przytulna.długości 76 cm. Posiada materacyk, cicho składane zadaszenie Spacerówka z mocowaniem przodem do kierunku jazdy . .Duże regulowane oparcie rozkładane płynnie do pozycji prawie na leżąco, regulowany podnóżek, szelki pięciopunktowe , materacyk -wkładka wewnątrz, pałączek zabezpieczający , śpiworek przedłużany dla mniejszego lub starszego dziecka .

 Wysokość oparcia 50cm x długość siedziska wraz z podnóżkiem 38cm . Unikalna kolorysyka moro .
W zestawie;oryginalna  folia p/deszczowa na wersje głęboką ,   fotelik samochodowy X-Car  0-13 kg z możliwością mocowania na stelażu wózka  Fotelik posiada wkładkę niemowlęcą , zadaszenie , możliwość mocowania na stelażu wózka .
Waga podwozia z siedziskiem 14,5 kg
Gratis nowy kocyk polarowy 
 Stan b.dobry .
W przypadku sprzedaży wysyłkowej prosimy doliczyć 50zł .Wysyłka za pobraniem 60zł. Mozliwość  dostarczenia na terenie Łodzi za opłatą 10zł
Zdjęcie dotyczy opisywanego przedmiotu , robimy je sami .Cena przedmiotu i wysyłki nie podlega negocjacjom
           Przyjmiemy do sprzedaży komisowej ładne używane wózki . Gwarantujemy szybką sprzedaż
Ze względu na aktualizację tej strony raz w tygodniu prosimy o
telefoniczne bądż mailowe sprawdzanie dostępności zamawianego przedmiotu ( te. 426487547, 692783435, mail mail
To jest miejsce na Twój wózek lub fotelik - zadzwoń aby dowiedzieć się więcej (42 648 75 47)
ZOBACZ co nowego w Sklepie Online.
Przy zakupie wysyłkowo  dowolnego wózka  ze sklepu/komisu - jednoczesna wysyłka zakupów ze SklepuOnline jest gratis
NOWA USŁUGA W BuBu
ODNAWIANIE wózka. Rewitalizacja
od30zł
I będzie jak nowy
Proponujemy usługę polegającą na: praniu tapicerki,  regulacji, smarowaniu,  kontroli punktów krytycznych.w Państwa wózku.  Szczególnie polecamy tą usługę rodzicom spodziewającym się drugiego dziecka.  Wózek będzie odświeżony, sprawdzony technicznie,  gotowy do użytkowania.
Obecnie w sprzedaży komisowej oraz nowych - ponad 100 różnych przedmiotów nowych i używanych!!! 

UWAGA: Każdy z przedmiotów w komisie dostępny jest teraz również w sprzedaży wysyłkowej! kliknij

Niestety cała oferta nie mieści się na stronie internetowej. Zapraszamy do sklepu od 10.00 do 18.00 a w soboty od 10 do 14


KLIKNIJ W INTERESUJĄCE CIĘ LINKI:

O Firmie

MAPKA-dojazd

sprzedaż WYSYŁKOWA

Wyprawki

PORADY: fotelik

FAQ ( porady - wózki)

kontakt
WEJŚCIE NA STRONĘ GŁÓWNĄ